این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش کوئل مسی کوره القایی

ویژگی بارز کوئل مسی در کوره القایی صنعتیقیمت خرید کوئل مسی کوره القایی

بازار فروش کوئل مسی کوره القایی بسیار پررونق و داغ می باشد. این محصولات به دلیل پرکاربرد بودن، متقاضیان بسیاری را در کشور دارد. نحوه عملکرد این محصولات به این صورت است که با یک نوسان ساز الکتریکی، جریان زیادی از کوئل عبور می ‌دهد که باعث میدان مغناطیسی می ‌شود و در وسط کوئل، جسم هادی وجود دارد که این میدان مغناطیسی ایجاد شده، باعث ذوب آن خواهد شد.

بازار فروش کوئل مسی کوره القایی

ویژگی بارز کوئل مسی در کوره القایی صنعتی

ویژگی بارز کوئل مسی در کوره القایی صنعتی به ویژگی بارز کوئل مسی در کوره القایی صنعتی در این مقاله اشاره می‌ شود. این محصولات ویژگی های بسیاری دارند.

  1. همچون دقت بالا تر،
  2. تلفات گرمایی کم تر،
  3. تمیز و بدون هرگونه آلودگی،
  4. کوچک و بدون دردسر بودن،
  5. غیر تماسی بودن سرعت بالای ذوب،
  6. راندمان بسیار بالاتر از کوه های سوختی،
  7. امکان کنترل دقیق درجه حرارت، اشغال فضای کم.

این محصولات کاربردهای بسیاری را نیز به همراه دارند که عبارتند از: گرم کردن و خمش فلزات سخت، ذوب و جوش و اتصالات فلزات و غیره. کار کوئل مسی بر اصل القا میدان مغناطیسی مبتنی می باشد.

در ابتدا با استفاده از جریان برق به وسیله مبدل فرکانس، جریان نسبتاً زیادی مثلاً ۱۰۰۰ وات را ایجاد می ‌کنند و سپس این جریان به کوئل اعمال می‌ شود و با عبور از آن باعث ایجاد میدان مغناطیسی می شود که توسط جسم هادی که در وسط آن قرار دارد، گرمای بالایی را ایجاد می نماید. این کوره‌ ها مزایای بسیاری دارند، مانند: اپراتوری بسیار ساده، قابلیت تهیه و نگهداری ذوب در ظرفیت های مختلف. ذ

قیمت خرید کوئل مسی کوره القایی

قیمت خرید کوئل مسی کوره القایی قیمت خرید کوئل مسی کوره القایی، نسبت به سایر کوره ها بسیار متناسب می باشد. می ‌توانیم از قیمت این محصولات از طریق اینترنت نیز اطلاع کسب نماییم. کوئل مسی کوره القایی، هیچ گونه فعل و انفعالات شیمیایی که باعث، افزایش نا خالصی گردد را انجام نمی ‌دهد. کوره القایی صنعتی، بسیار پیشرفته بوده و نسبت به کوره های قدیمی دقت بالا تری دارد و از تلفات گرمایی جلوگیری می نماید.

کوئل مسی 1000 وات دارای قسمت ‌های مختلفی است. مانند: تاسیسات الکتریکی، تاسیسات خنک کن، تاسیسات حرکت بوته و تاسیسات تهویه. این وسیله گرما را تا حد زیادی ایجاد می ‌کند و گرما را سریع ‌تر به وجود می ‌آورد که در داخل کوئل این عمل صورت می ‌گیرد.

قبل از این کوره های القایی پیشرفته، از کوره‌ های سوخت فسیلی استفاده می ‌شده است که کوره های القایی در مقابل آن ها بسیار بی دردسر تر می باشد. از این کوره ها در صنعت ساختمان استفاده می گردد. کوره القایی باعث افزایش و تقلیل مصرف انرژی می ‌شود.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید