این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بوته کوره القایی ۲۰۰ کیلو آماده فروش

ساخت کوره القایی سفارشیساخت بوته کوره القایی گیربکسی و هیدرولیکی
بوته کوره القایی 200 کیلویی

یکی از کوره های القایی آماده فروش یک عدد کوره القایی ۲۰۰ کیلویی می باشد که به همراه بوته کوره القایی و تابلو قدرت و کابل آب و برق و سایر تجهیزات به فروش می رسد. بوته این کوره از نوع گیربکسی می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. استفاده از بوته های کوره های القایی نو باعث می شود که تا مدت زیادی این کوره ها مشکلی نداشته باشند. کوره القایی بهترین کوره ای است که برای کار ذوب و ریخته گری توصیه می شود. این مجموعه با تجربه چندین ساله آماده ارائه ی خدمات زیر به مشتریان خود می باشد.

بوته کوره القایی 200 کیلویی

ساخت کوره القایی سفارشی

ساخت سفارشی کوره القایی یکی از برنامه های این مجموعه برای تولید کوره القایی با کیفیت و مطابق نیاز مشتریان می باشد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و بکارگیری نیروهای متخصص در این زمینه می تواند باعث بالارفتن کیفیت کوره ها و در نتیجه رضایتمندی مشتریان شود. در این روش طراحی و ساخت کوره بر اساس نیاز مشتریان می باشد و بنابر این می توان با شرایط و امکانات مشتریان عزیز همخوانی داشته باشد و تمامی نیازهای آنها را فراهم آورد.

ساخت بوته کوره القایی گیربکسی و هیدرولیکی

در این مجموعه بوته کوره القایی با دو نوع سیستم تخلیه هیدرولیک و گیربکسی تولید می شود. بوته های گیربکسی با ظرفیت  پایین می باشند و بوته های هیدرولیک از ظرفیت بالایی برخوردار می باشند. هر یک از این دو نوع بوته دارای مزایا و معایبی می باشد که البته می تواند به تناسب نیاز مشتریان تغییر کند. به عنوان مثال بوته های هیدرولیک در صورت قطع برق به سختی تخلیه می شوند. بوته های گیربکسی این مشکل را دارند که نیازمند اجرای سکوی بلند می باشند.

جهت سفارش ساخت بوته کوره القایی و نیز ساخت کوره القایی کامل به همراه کلیه تجهیزات و لوازم می توانید با ما تماس بگیرید.

 

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید