این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین قطعات یدکی کوره القایی ذوب

انواع قطعات یدکی کوره القایی ذوب کدامند؟خرید تریستور انواع کوره القاییتامین خازن آبگرد کوره القاییتعمیر و ساخت کوئل ،چوک و کابل آبگرد
قطعات یدکی کوره القایی ذوب

کلیه قطعات یدکی کوره القایی ذوب از قبیل خازن، تریستور و بردهای کوره القایی را در اینجا می توانید با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه نمایید.

قطعات یدکی کوره القایی ذوب

انواع قطعات یدکی کوره القایی ذوب کدامند؟

قطعات اصلی در کوره القایی که نیاز است همیشه یدکی داشته باشند تا از توقف کار جلوگیری شود شامل تریستور، خازن و بردهای الکترونیکی می باشد. اکثر شرکت ها و کارگاه های ریخته گری که از کوره القایی استفاده می کنند توانایی خرید و انبار این قطعات را ندارند. بنابر این دسترسی به محلی مطمئن برای خرید این قطعات در مواقع ضروری و خرابی کوره امری ضروریست. نیاز است تا خریداران بتوانند انواع قطعات مورد نیاز خود را نه تنها با کیفیت بالا و قیمت مناسب بلکه در سریعترین زمان ممکن دریافت کنند.کوره القایی ذوب چدن

عمده خرابی قطعات یدکی کوره القایی ذوب نظیر تریستور و خازن ناشی از دمای بالای آب یا به عبارتی افزایش دمای بیش از حد قطعه می باشد. بالا بودن دما در بیشتر مواقع سبب معیوب شدن خازن و تریستور می شود و چون این دو مورد تعمیر نمی شوند پس نیازمند تعویض می باشند.

خرید تریستور انواع کوره القایی

تریستور کوره القایی تریستور در دو نوع موجود می باشد. بخشی از تریستورها که از نوع kp میباشند برای بخش رکتیفایر کوره و بخشی دیگر برای قسمت اینورتر مناسب می باشند. آمپر و ولتاژ تریستور مهمترین مشخصه این قطعه می باشد.

تامین خازن آبگرد کوره القایی

خازن کوره القایی

خازن های کوره القایی که در دو نوع خشک و آبگرد می باشد در اثر دمای بالا یا یخ زدگی معیوب می شود. خازن نیز مانند تریستور تعمیر نمی شود. خازن های آبگرد دارای چند مشخصه اصلی شامل توان، ظرفیت، ولتاژ و آمپر می باشند. این خازن ها دارای مقره هایی می باشد که تعداد این مقره ها در خازن های مختلف متفاوت می باشد. خازن های اختصاصی مشخصه هایی دارند که مخصوص کوره های خاص می باشد.

تعمیر و ساخت کوئل ،چوک و کابل آبگرد

کابل آبگرد کوره القایی

سه مورد از تجهیزات کوره القایی نظیر کوئل و لینک DC و کابل آب وبرق در صورت خرابی تعمیر می شوند. این تجهیزات به دلیل اینکه آب و حرارت و مس در کنار هم هستند بنابراین دچارخوردگی، سوختن یا پارگی می شوند. هرسه این تجهیزات بنا به نیاز مشتریان با کیفیت بالا تعمیر یا به صورت نو ساخته می شود.

چوک کوره القایی

جهت تامین کلیه قطعات و تجهیزات مورد استفاده در کوره های القایی به عنوان قطعات یدکی یا تعمیری می توانید بهترین قیمت را از طریق تماس با کارشناسان ما بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از اینجا دنبال کنید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید