این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین انواع کابل آب و برق کوره القایی

کابل آب و برق کوره القایی کاربرد کابل آب و برق کوره القاییانواع کابل آبگرد کوره القایی
کابل آب و برق کوره القایی

نگران تامین و سفارش قطعات کوره القایی خود نباشید. انواع لوازم نظیر تریستور، خازن، کابل آب و برق کوره القایی و یوک با کیفیت بالا به فروش می رسند.
کابل های آب و برق از تجهیزاتی می باشند که در تمام کوره های القایی و با اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کوره های القایی بر اساس ظرفیت و توانی که دارند از کابل های مختلف و با اندازه های مختلفی استفاده می کنند.

کابل آب و برق کوره القایی
کاربرد کابل آب و برق کوره القایی

کابل های آب و برق با عبور آب از داخل آن ها خنک می شوند. این کابل ها از رشته های مسی تشکیل می شوند. انتقال قدرت از خازن ها به کویل بر عهده ی این کابل هاست و به همین دلیل بسته به موقعیت کوره می توانند دارای طول و ابعاد متفاوتی باشند. کلیه ی تجهیزات و لوازم اصلی کوره القایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار صنعتگران قرار می گیرد. با توجه به اینکه کابل های آبگرد کوره القایی به صورت سفارشی می باشند می توانید این کابل ها را با قیمت مناسب از طریق تماس با کارشناسان ما خریداری نمایید.

انواع کابل آبگرد کوره القایی

کابل آبگرد کوره القایی

کابل های آبگرد در کوره القایی در انواع مختلف می باشند. اجزای مختلف کابل آبگرد شامل کابل اصلی، سرشلنگی و شلنگ می باشد. کابل بافته و پیچیده و کابل معمولی، شیلنگ بدون کربن و شیلنگ صنایع غذایی از موادی هستند که دارای تنوع می باشند. همچنین سرکابل ها نیز دارای طراحی های مختلف می باشد. با توجه به تنوع های موجود در کابل های آبگرد کوره القایی و همچنین به طبع آن قیمت متفاوتی که این کابل ها با هم دارند ساخت کابل طبق سفارش مشتریان محترم می باشد. برای آشنایی بیشتر با کابل آبگرد کوره القایی و سفارش ساخت و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید