این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انبوه کوره القایی ذوب چدن

موارد استفاده از کوره القایی ذوب چدنمرکز تولید کوره القایی ذوب چدن

توزیع انبوه کوره القایی ذوب چدن توسط انواع تولید کنندگان و سازندگان کوره با مناسب ترین قیمت انجام می شود.کوره القایی ذوب چدن برای کارگاه های ریخته گری بسیار کاربردی می باشد.

می توان گفت توزیع کوره امروزه برای ذوب چدن و فولاد بیشترین استفاده را دارد و همین عاملی شده است که به طور پی در پی روند جایگزین شدن کوره های سنتی به کوره القایی ذوب چدن افزایش یابد در تولید کوره از به روز ترین و مدرن ترین روش ها و ابزار استفاده می شود.

توزیع انبوه کوره القایی ذوب چدن

موارد استفاده از کوره القایی ذوب چدن

موارد استفاده از کوره القایی ذوب چدن موارد استفاده از کوره القایی ذوب چدن با توجه به ظرفیت و فرکانس آن تعیین می شود بدین صورت که در تولید کوره القایی ذوب چدن با فرکانس متوسط بیشترین استفاده را در کارخانه های تولید قطعات خودرو را دارد،کوره های با فرکانس بالا در زمینه انواع عملیات حرارتی روی فلزات مختلف با اشکال گوناگون مثل چرخ دنده ها و شفت ها استفاده می شود.

جهت استفاده از کوره موردنظر باید به موارد گفته شده توجه کرد و سپس به توزیع کوره اقدام نمود تا بتوان رضایت استفاده کنندگان را جلب کرد هم چنین کوره های مورد نیاز صنایع نیز با توجه به پیشرفت در زمینه ساخت آن به شکل تخصصی قابل بهره برداری و استفاده خواهد بود.

تولید کوره راندمان بالایی را داراست و همین امر خود به تولید زیاد و با کیفیت منجر می شود. این کوره ها از جریان برق شهری استفاده می کنند لوله های افقی با طول و قطر متفاوت بسته به نیاز کارخانجات ساخته شده اند و به وسیله سیمان یا آجر نسوز شاموتی،منیزیتی و… عایق کاری شده است.

کوره القایی ذوب چدن نسبت به کوره های سوخت فسیلی بسیار بهتر است اندازه سایر کوره ها بزرگ است و زمان راه انداختن و خاموش کردن آن ها به درازا می کشد هم چنین کوره القایی در زمینه کاهش مصرف انرژی به دیگر کوره ها برتری دارد.

مرکز تولید کوره القایی ذوب چدن

مرکز تولید کوره القایی ذوب چدن مرکز تولید کوره القایی ذوب چدن بیشتر کارخانه های ریخته گری می باشد که امروزه از این نوع کوره استفاده می کنند و سایر کارخانه های تولید کوره نیز به دلیل فرآیند ذوب پاک،مصرف کم و آلوده نبودن آن در حال جایگزینی کردن این کوره هستند.

با پیشرفت های زیادی که در صنعت الکترونیک ایجاد شده است فرکانس کاری کوره القایی ذوب چدن که تنها برابر با ۶۰ هرتز بود به فرکانس هایی در محدوده ۷۰ تا ۱۰۰۰۰ رسید که بسیار بهینه و درخور توجه است.

کوره القایی ذوب چدن به دو دسته تقسیم می‌شود:

  1. کوره القایی بدون هسته: بوته که آستر نسوز دارد کاملا به وسیله یک کویل مسی خنک شونده و توسط آب احاطه می شود و بیشتر برای ذوب کردن و سوپرهیت استفاده می شود.
  2. کوره القایی کانالی:در این نوع کوره تنها دور یک زائده پیچیده می شود که به آن القاگر می گویند و برای دوپلکس کردن، نگه داری مذاب و سوپرهیت استفاده خواهد شد.
مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید