این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده برد کوره القایی

اطلاعاتی درباره برد الکترونیکی کوره القاییخرید بدون واسطه برد کوره القایی

کوره القایی یک کوره الکتریکی است که برای ذوب یا نرم کردن فلزاتی مانند آهن، فولاد، مس، آلمینیوم و فلزات گرانبها( طلا، نقره، پلاتین) کاربرد دارد و بسته به نیاز، میتوان به دو دسته کلی کوره های القایی بدون هسته (برای ذوب و سوپرهیت کردن) و کوره های کانالی(برای سوپرهیت کردن، دوپلکس کردن و نگهداری مذاب) تقسیم کرد. در ادامه، توضیحاتی درباره تاسیسات الکتریکی(برد کوره القایی) ارائه خواهد شد.

توزیع کننده برد کوره القایی

اطلاعاتی درباره برد الکترونیکی کوره القایی

اطلاعاتی درباره برد الکترونیکی کوره القایی کوره های القایی هم مانند سایر وسایل برقی دارای قطعات و بردهای الکترونیکی مختلف بوده و بخش های اصلی این دستگاه به شرح ذیل می باشد:

1. بوته: شامل اسکلت فلزی و بدنه

2. تاسیسات الکتریکی: برد الکترونیکی کوره القایی(که به اختصار این بخش توضیح داده خواهد شد)

3. تاسیسات خنک

4. تاسیسات حرکت بوته

5. محل استقرار کوره

6. تاسیسات تهویه

در قسمت های مختلف این کوره ها، بردهای الکترونیکی وجود دارد که ماژول های مختلفی بر روی آنها سوار هستند و هریک وظیفه ای مشخص بر عهده دارند. زمانی که تمامی بردها، قطعات و لوازم یدکی آنها به درستی کار کنند و سالم باشند، میتوان گفت کوره القایی به بهترین شکل ممکن فعال است، زیرا بردها ( مخصوصا مادربرد اصلی کوره که وظیفه هماهنگی بخش های مختلف و تنظیمات کوره بر عهده دارد) جز مهمترین قطعات این دستگاه به شمار می آیند و وجود قطعات معیوب، زنگ زده، ذوب شده و وجود قطعی و اتصال نامناسب ماژول ها روی برد باعث خواب رفتن کوره ( از کار افتادگی کوره القایی) می شود. به دلیل حساست بالا و دشواری تعیین نوع ایرادات، نیازمند بررسی تکنسین و متختصصان دراین حوزه می باشد چون ممکن است نداشتن اطلاعات کافی یا تجربه مفید در این زمینه منجر به از بین رفتن کل دستگاه گردد و خسارات مالی و جبران ناپذیری را برای دارنده آن به بار آورد، که بسته به نوع ایراد، تعمیری یا تعویضی تشخیص داده خواهند شد.

خرید بدون واسطه برد کوره القایی

خرید بدون واسطه برد کوره القایی خرید عمده نسبت به خرید تکی با نرخ پایین تری عرضه خواهد شد و از نظر اقتصادی برای کسانی که حوزه فعالیتشان فروش قطعات مختلف کوره های القایی و خدمات مرتبط می باشد، این نوع خرید پیشنهاد می گردد. برای خرید برد کوره القایی با توجه به ایراد و نوع خرابی میتوان به طور مستقیم با فروشنده تماس گرفت و پس از بررسی نهایی قیمت و تطبیق قطعه مورد نیاز با مشکل دستگاه خود، خرید بی واسطه ای انجام دهید. همچنین سایت ها ی مختلفی وجود دارند که میتوانید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید و قطعه خود را تحویل بگیرید. برخی از این قطعات و برد ها در ایران موجود بوده و برخی دیگر نیازمند واردات می باشند. البته جای نگرانی نیست، فروشندگان داخلی با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن فرآیند تامین را انجام خواهند داد.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید