این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان خازن آبگرد کوره القایی

اطلاعاتی در خصوص کوره القایی ذوب چدنصادرات عمده خازن آبگرد کوره القایی

خازن آبگرد کوره القایی متشکل از یک مغناطیسی بسته، یک سیم پیچ اولیه و یک حلقه ثانویه از فلز کاست که یک کانال را با مواد نسوز پر می کند و یک جریان کوتاه مدار را تشکیل می دهد. یک بدن اجاق گاز واقع در بالا یا سمت دیگر که ظرفیت فلزی آن شبکه بالاتر از کانال است. این محصولی از اصلی ترین اجزای کارکرد یک کوره القایی است. این مجموعه از برترین توزیع کنندگان خازن آبگرد کوره القایی می باشد.

توزیع کنندگان خازن آبگرد کوره القایی

اطلاعاتی در خصوص کوره القایی ذوب چدن

اطلاعاتی در خصوص کوره القایی ذوب چدن در کوره القایی ذوب چدن یک جریان الکتریکی برای کلیه مواد تولیدی برق، که منوط به یک زمینه مغناطیسی متغیر است، ایجاد می شود. جریانهای القایی، پارازیت یا جریانهای فوکال نامیده می شوند، با اثر ژول در بار، میزان گرمایی را متلاشی می کنند، یک اثر مفید که متناسب با جدول شدت (اثر ژول) در همه موارد است اگر محموله فلزی نباشد، باید یک تولید کننده خوب انرژی الکتریکی باشد، برای مثال، گرافیت). جریان فعلی متناوب از طریق اولیه ایجاد می کند یک زمینه مغناطیسی متغیر و متغیر. فعلی که در این شارژ ایجاد شده و در طبیعت متغیر است، در حال چرخش است و یک میدان مغناطیسی جایگزین ایجاد می کند که در مقابل آن ایجاد شده در حال حاضر برای اولین بار ایجاد می شود.

آنها همیشه در یک مکالمه شبکه (۵۰-۶۰ هرتز) کار می کنند و رفتار آنها یکسان است با یک ترانسفورماتور با ثانیه ای که توسط یک مدار کوتاه مدار ساخته شده است. اگر ثانویه سیم کشی اتصال کوتاه باشد، شدت آن بسیار زیاد خواهد بود.

در بین سیم پیچ اولیه یا القا کننده و بار، هسته مغناطیسی وجود ندارد، اما فقط پوشش مواد نسوز است. فاکتور قدرت بسیار کم (۰٫۱۰ تا ۰٫۳۰) است که به یک باتری مهم خازن ها نیاز دارد. در اجاق های كانالی، در حال حاضر، اتصال مغناطیسی بین سیم پیچ و بار بسیار بهتر است و باعث افزایش قدرت بالاتر (فاكتور ۰٫۴۰ تا ۰٫۷۰) می شود. هم چنین، کوره ها دارای کانال کمتر از اجاق های کریسول قدرت ویژه (کیلووات بر ثانیه) دارند، زیرا آنها بیشتر به نگهداری دما اختصاص داده شده اند، باتری خازن بسیار مهم در ارتباط با آن است.

صادرات عمده خازن آبگرد کوره القایی

صادرات عمده خازن آبگرد کوره القایی صادرات خازن کوره القایی عمده توسط ما انجام می شود. در مجموعه ما کوره ها با تضمین بالاترین کیفیت تولید شده است. به لطف تجهیزات پیشرفته از نظر فناوری، ما می توانیم پیچیده ترین و دشوارترین درخواست ها را که پاسخگوی خواسته های مشتریان ما است، برآورده کنیم. در اینجا می توانید کوره القایی با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب خریداری کنید.
تجهیزات القایی ما بهترین و پیشرفته ترین مشخصات فنی را دارند، در حین کار ایمن هستند و از نظر کیفیت بین المللی مطابقت دارند. قیمت با کیفیت مطابقت دارد، در عین حال بسیار مناسب است، زیرا تجهیزات را بدون واسطه خریداری می کنید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید