این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انبوه کوره القایی ذوب چدن

بررسی مشخصات کوره القایی ذوب چدنتوزیع کننده بهترین کوره القایی ذوب چدن

از قدیم هم از کوره ها استفاده می کردند با این تفاوت که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ساختار آن ها متفاوت است اما ساز و کار آن ها مانند یکدیگر می باشد؛ دیگر برای روشن کردن کوره ها از زغال، نفت و… استفاده نمی شود. یکی از کوره ها که انرژی گرمایی خود را به روش القایی برای ذوب فلزات به دست می آورد کوره القایی ذوب چدن می باشد .

تولید انبوه کوره القایی ذوب چدن

بررسی مشخصات کوره القایی ذوب چدن

بررسی مشخصات کوره القایی ذوب چدن کوره های القایی خود به چند دسته تقسیم می شوند که از جمله انواع آن می توان بوته کوره القایی و کوره القایی صنعتی را نام برد. کوره القایی صنعتی به علت سرعت گرمایش بالا، عدم نداشتن آلودگی برای محیط زیست و دارای بازدهی بالا در انواع صنعت ها چه برای ذوب چدن و چه برای ذوب دیگر فلزات به کار می روند.

اما بوته کوره های القایی مانند کوره های القایی صنعتی کاربرد فراوانی ندارند زیرا آن ها دارای تکنولوژی قدیمی، فرکانس کم و بازدهی پایین هستند که بیشتر برای ذوب چدن از آن استفاده می کنند و همین طور در برخی از کارخانه ها از آن استفاده می کنند.

از مشخصات عمومی تمام کوره هایی القایی می توان این را گفت که بیشتر کوره های صنعتی که از روش های دیگر برای تامین گرمایش برای ذوب فلزات و دیگر مواد استفاده می کنند این است که کوره های القایی از نیروی الکتریسیته برای گرمایش کوره استفاده می کنند که می توان نیروی برق را از توربین ها بادی و دیگر انرژی ها تامین کرد اما سوخت فسیلی که برای تولید انرژی گرمایی دیگر کوره ها استفاده می شود ممکن است روزی تمام شود و دیگر جایگزینی نداشته باشد.

از خصوصیات دیگری که این کوره را متمایز می کند نسبت به کوره های دیگر سایز و ابعاد آن می باشد زیرا کوره های دیگر بسیار عظیم می باشند و برای تهیه آن از مواد و وسائل های زیادی مصرف شده است اما کوره های القایی به شدت کوره های قدیمی کوچک تر می باشند و در صنعت جای زیادی را برای خود نمی گیرند.

توزیع کننده بهترین کوره القایی ذوب چدن

توزیع کننده بهترین کوره القایی ذوب چدن تولید کنندگان کوره های ذوب چدن با استفاده از مواد اولیه با کیفیت سعی می کنند که کوره هایی را تولید کنند که به توانند کارایی بالایی داشته باشندد و همین طور از انرژی کمتری برای تولید گرمایش خود استفاده کنند. پس از تولید برای عرضه به بازار بسته بندی می شود و توزیع کنندگان هم به صورت عمده و هم به صورت تکی آن را به فروش می رسانند و برخی دیگر برای فروش به صنعت هایی هم چون صنعت ذوب چدن و فولاد برده می شود.

تولید کنندگان همیشه سعی می کنند که از مواد اولیه خوب و با کیفیت برای ساخت کوره ها استفاده کنند تا مشتریان با یک بار خرید از آنها مشتری دائمی شوند و همین طور به تبلیغ محصولات آن ها بپردازند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید