این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع کوره القایی ذوب فلزات

انواع کوره القایی ذوب فلزاتبهترین کوره القایی ذوبساخت سفارشی کوره القایی
کوره القایی ذوب فلزات

انواع کوره القایی ذوب فلزات برای ریخته گری فولاد و چدن و فلزات رنگین با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می شوند.

کوره القایی ذوب ضایعات در حد نو

انواع کوره القایی ذوب فلزات

کوره های القایی در سه نوع فرکانس شبکه که امروزه به عنوان نگهدارنده ذوب مورد استفاده قرار می گیرند و کوره های فرکانس متوسط که عمدتاً برای ذوب و ریخته گری مورد استفاده قرار می گیرند و راندمان بالاتری نیز دارند و بعدی کوره های فرکانس بالا که عمدتاً برای ذوب فولاد و همچنین فلزات غیر آهنی مورد بهره برداری قرار می گیرند و دارای مصرف برق کمتر و راندمان بالاتری می باشند. شما می توانید با توجه به شرایط کاری و نیاز خود از ما در تامین و ساخت کوره های مورد نیاز خود یاری بخواهید.

فروش کوره القایی ذوب

بهترین کوره القایی ذوب

پیشتر گفته شد که کوره القایی دارای انواع مختلف فرکانس متوسط، فرکانس بالا و فرکانس شبکه می باشد. این کوره ها دارای کاربردهای کتعددی می باشند. راندمان کوره های فرکانس متوسط بسیار بالا می باشد. این کوره ها برای ذوب فلزات مختلف به عنوان بهترین انتخاب می باشند. کوره های فرکانس متوسط بسته به ظرفیت  ذوب دارای فرکانس های مختلفی می باشند. این فرکانس در محدوده ی ۲۰۰ تا ۳۰۰۰ هرتز می باشد. انتخاب فرکانس کاری در هنگام ذوب بستگی به میزان ذوب کورهو نوع فلزی که قرار است ذوب شود بستگی دارد. این موارد در هنگام طراحی کوره در نظر گرفته می شود.

کوره القایی ذوب فولاد

ساخت سفارشی کوره القایی

با توجه به ینکه طراحی های کوره های مختلف بسته به نوع کاربرد و شرایط کاری متفاوت می باشد، طراحی و ساخت کوره به صورت سفارشی می باشد. کوره های مختلف از ۱۰۰ کیلو تا چند تن برای ذوب با کیفیت بالا تولید می شوند. استفاده از کوره های القایی در صنعت ذوب رو به افزایش می باشد. همین باعث شده است تا ریخته گران و کارخانه های تولیدی به دنبال استفاده از این کوره ها باشند. کیفیت های متفاوت با طراحی های متفاوت از کوره ها در ایران تولید می شوند. در صورتی که به دنبال خرید کوره با کیفیت مطمئن هستید و میخواهید این خرید خود را با قیمت مناسبی تهیه نمایید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید