این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید بهترین کوره بوته ای

خواص کوره بوته ای
کوره بوته ای

آیا کوره بوته ای را می توان با کیفیت بالا تولید کرد؟  آیا می دانید که از بهترین کوره بوته ای چه استفاده هایی انجام می دهند؟
کوره ها دارای وظیفه های مختلفی در صنعت می باشند، به همین خاطر می باشد که نمونه های مختلف کوره را با سوخت های متفاوت تولید می نمایند، تا بتوانند به اهداف مورد نظر خود برسند. کوره ها را از نظر شکل ظاهری در نمونه های مختلفی تولید می نمایند که یکی از بهترین نمونه های آن، کوره های بوته ای می باشند که برای ذوب و ریخته گری فلزات رنگین مورد استفاده قرار می گیرند. عمدتاً کوره های بوته ای برای ذوب آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کوره ذوب بوته اب آلومبنبوم

خواص کوره بوته ای

کوره های بوته ای دارای قدرت تولید حرارت بسیار زیادی بوده، به همین خاطر بیشتر در مورد ذوب فلزات استفاده می شوند، که این موضوع سبب شده تا معمولا در مواردی که نیاز به ذوب مقدار زیادی از فلزات مختلف باشد، از کوره های بوته ای استفاده نمایند. همانطور که در نام این کوره ها مشخص می باشد، این نوع از کوره ها دارای بوته هایی می باشند، که معمولا فلزات مختلف را می بایست در این بوته ها ذوب نمود. بوته های این نوع از کوره ها را می توان از جنس های مختلفی تولید نمود، که هر چه جنس این بوته ها از مواد نسوز و با نقطه ذوب بالاتر باشد، می توان فلزات بیشتری را درون آنها ذوب نمود، زیرا دیگر محدودیتی از لحاظ جنس در آنها وجود ندارد.

کوره دوار ذوب آلومینیوم

معمولا برای موادی که نقطه ذوب بسیار بالابیی دارند، از بوته های گرافیتی استفاده می نمایند، زیرا دمای ذوب آن بسیار بالا می باشد، که می توان درون آنها هر نوع فلزی را ذوب نمود. کوره های بوته ای را در سایز های نسبتا کوچک تر در داخل کشور تولید می نمایند، که به سرعت در حال پیشرفت می باشند و در سال های نه چندان دور می توانند بهترین و بزرگترین کوره های بوته ای را تولید نمود.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید