این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده بهترین لوازم یدکی کوره القایی

درباره لوازم یدکی کوره القایی چه می دانید؟پخش انبوه لوازم یدکی کوره القایی

کوره القایی نوعی کوره است که گرمای آن با استفاده از روش گرمای القایی تامین می شود و برای ذوب آهن، مس، آلومینیوم، فولاد و به طور کلی فلزات گرانبها مورد استفاده قرار می گیرد. پس کار درست و بی نقص کوره القایی بسیار حائز اهمیت می باشد. برای اینکه کوره القایی سالم بوده و به خوبی کار کند، یکی از مهمترین چیز ها سالم بود لوازم یدکی کوره القایی هستند. این لوازم می بایست با کیفیت بوده و برای مدت نسبتا طولانی ای به خوبی کار کنند. همچنین تا جای ممکن این لوازم باید راحتی نصب داشته باشند تا برای نصب و راه اندازی آنها دچار مشکل نشد. داشتن پشتیبانی و کادر مجرب نیز به عدم ایجاد مشکل کمک می کند که در این شرکت از بهترین کادر ها برای راحتی مشتریان استفاده شده است.

تولید کننده بهترین لوازم یدکی کوره القایی

درباره لوازم یدکی کوره القایی چه می دانید؟

درباره لوازم یدکی کوره القایی چه می دانید؟ قطعات کوره القایی بسیار زیاد هستند و هر کدام اهمیت خاصی در کوره القایی دارند. برخی از لوازم یدکی کوره القایی عبارت اند از :

 • راکتور کوره القایی
  جریان AC را به DC تبدیل می کند و به همین دلیل آن را به نام لینک DC نیز صدا می زند. این راکتور درواقع متشکل از سیم پیچ های پیچیده شده به وسیله ی پروفیل مسی یا لوله که به صورت سری به یکدیگر اتصال یافتند. در این سیستم حرارت بالایی به وجود می آید که به دلیل عبور جریان و ولتاژ بالا می باشد. به همین سبب نیازمند خنک کاری می باشد که به دو صورت هوا خنک و آب خنک می باشد. نام دیگر این راکتور، چوک یا چوک سلفی است.
 • خازن کوره القایی
  به صورت دو نوع خازن آبگرد و خازن اسنابر موجود است. مشخصات خازن کوره القایی بستگی به تناز و توان کوره دارد که در هر تناژ و توانی متفاوت می باشد. خازن های آبگرد نقش مهمی داشته و به شکل سری یا موازی با کویل قرار می گیرند. در خازن آبگرد حرارت بالایی به دلیل ولتاژ بالا وجود دارد که با آب خنک کاری می شوند. خازن های اسنابر در بخش انورتر و رکتیفایر به شکل موازی با تریستور ها بکار گرفته می شوند.
 • تریستور کوره القایی
  تریستور یا نام دیگر آن، دیود که بخش بسیار مهمی در کوره القایی است، در دو بخش اینورتر و رکتیفایر قرار گرفته و بسته به هر بخش انواع مختلفی دارد ولی اغلب تریستور های دیسکی در کوره القایی استفاده می شود.
 • برد کوره القایی
  برد های متفاوتی برای کوره القایی در بازار موجود است. برد هایی با وظایف تجمیع شده و تعداد کمتر در کوره القایی نشان دهنده ی کیفیت بالاتر آن هستند.
 • کویل کوره القایی
  درواقع همان محفظه ی ذوب می باشد و پس از مدتی به دلیل مجاورتی همزمان با آب و حرارت دچار خوردگی شده و نیاز به تعویض پیدا می کند.

پخش انبوه لوازم یدکی کوره القایی

پخش انبوه لوازم یدکی کوره القایی لوازم یدکی کوره القایی به دلیلی پر اهمیت بودن و مصارف زیاد از مراکز زیادی تولید و عرضه می شوند اما برای داشتن وسیله ای با کیفیت و صرف هزینه ی مناسب باید از محلی معتبر و برند خریداری نمود. این شرکت با سال ها تجربه و اعتبار توانسته است محصولاتی با کیفیت را برای مشتریانش از سراسر کشور به عمل آورد و آن را با بهترین قیمت بازار به فروش برساند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید