این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده بهترین کوره القایی دست دوم

بررسی مشخصات کوره القایی دست دومپخش عمده کوره القایی دست دوم

در حال حاضر شرکت های بسیار زیادی در نقاط مختلف کشور ما در زمینه ارائه و فروش انواع خدمات کوره القایی برقی فعالیت می کنند اما، اگر شما هم قصد خرید یا نصب و راه اندازی این محصولات را دارید، همیشه باید به دنبال خرید و استفاده از بهترین و معتبر ترین مراکز عرضه موجود در کشور ما باشید. برای انجام این کار هم توجه به یک سری نکات خاص و ویژه مربوط به کیفیت و قیمت، ضروری می باشد.کوره القایی دست دوم در مدل های مختلفی وجود دارد.

تولید کننده بهترین کوره القایی دست دوم

بررسی مشخصات کوره القایی دست دوم

بررسی مشخصات کوره القایی دست دوم کوره القایی با فرکانس پایین است که نیازی به مبدل فرکانسی ندارد و فقط با یک ترانسفور ماتور کار می کند این کوره به تنظیم بار ندارد چون بار وقتی وارد می شود به قسمت مساوی تقسیم بندی می شود کوره القایی با فرکانس برق القایی که بین 500 تا 1000 هرتز است، این کوره ها نسبت به کوره های پایین کاربردی تر است همچنین سرعت ذوب این کوره ها بیشتر است می توانید بدون مذاب کردن راه اندازه کنید و برای ذوب چدن و برخی فولادهای مخصوص به کار ببرید.

کوره القایی با فرکانس بالا است که فرکانس برق آن 1000 هرتز است، سرعت و حرارت دهی بالایی دارد و این کوره به خاطر وجود اینکه کارایی زاری دارد بیستر از این کوره نیز استفاده می کنند. کوره با فرکانس متعدد اول اینکه کارایی کوره های متوسط و بالا را دارا می باشند و در ریخته گری بزرگ از این نوع کوره تستفاده بیشتری می شود و برای هر نوع الیاژی مناسب می باشد.کوره های القایی در دسته های متنوعی در بازار کشور ما به فروش می رسند.

هر کدام از این مدل ها یک سری دمای خاص را تحمل کرده و برای یک فلز خاص مناسب. اکثر مدل های این محصول به صورت برقی در بازار کشور ما عرضه می شوند اما، مدل های ذغال سنگی هم موجود است.

منبع کوره القایی این محصول را در اختیار همه قرار می دهد ساخت کوره بسیار راحت است.

پخش عمده کوره القایی دست دوم

پخش عمده کوره القایی دست دوم فروش کوره القایی ریخته گری به روش های متعددی امکان پذیر می باشد. این کوره به دلیل تخصصی بودن به صورت مستقیم ارائه می گردد. این کوره مناسب برای افرادی که تمیزی و ظرافت کار برای آن ها مهم می باشد و مدرن بودن از دیگر عوامل تاثیر گذدر در قیمت است. خریداران می توانند به صورت اینترنتی نیز این کوره ریخته گری را تهیه کنند و مورد استفاده فرآوان قرار دهند. خریدران از طریق سایت زیر به بررسی تمام جوانب این کوره می پردازند و اقدام به خرید می کنند چون به صورت مستفیم عرضه می شود قیمت بسیار مناسبی دارد.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید