این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده لوازم یدکی کوره القایی

برررسی ظرفیت های مختلف کوره القاییمرکز خرید لوازم یدکی کوره القایی

تولید کننده لوازم یدکی کوره القایی این محصولات را در مدل و انواع مختلفی می سازد و سپس به اشکال متفاوت نیز ارائه می دهد. باید گفت که ساخت آنها با استفاده از متریال گوناگون صورت می گیرد. ضمن این که کارخانه به وسیله دستگاه های جدید، تجهیزاتی درجه یک را پس از ساخت در بسته بندی های مختلف ارائه می دهد. اما شرکت معتبر محصولاتی استاندارد را تولید می کند.

تولید کننده لوازم یدکی کوره القایی

برررسی ظرفیت های مختلف کوره القایی

برررسی ظرفیت های مختلف کوره القایی کوره های القایی انواع گوناگونی دارند. آنها را در حقیقت نوع کوره الکتریکی می باشند که در آن گرما به وسیله گرمایش القایی تامین می شود. بیشتر هم برای ذوب نمودن آلیاژهای مختلف مثل آلومینیوم، فولاد، مس و همچنین آهن و فلزات گران بها استفاده می گردد. ولی می خواهیم در اینجا به بررسی ظرفیت های مختلف کوره القایی بپردازیم.

برای این منظور ابتدا نیاز است تا این نوع از وسایل ار دسته بندی کنیم که عبارت می باشند از:

  • با فرکانس ۵۰HZ که برخی مواقع به فرکانس سه برابر آنها هم در این دسته بندی قرار می گیرند.
  • فرکانس متوسط که نزدیک به ۲۰۰HZ تا ۱۰KHZ می باشد.
  • فرکانس بالا که از ۱۰KHZ شروع تا چندین MHZ است.

اما با در نظر گرفتن نوعیت و عملکرد این کوره ها هر کدام از آنها گنجایش ذوب کردن فلزات مختلف را از یک تا چندین تن دارند. با این حساب ظرفیت کوره القایی می تواند متفاوت باشد که هر کدام از کارخانه جات می توانند بر اساس نیازی که دارند، آنها را راه اندازی کرده و مورد استفاده قرار دهند.

در کل، این نوع از کوره ها امروزه به دلیل این که هزینه های پایین تری داشته و همچنین نیازی به سوخت های فسیلی ندار‌ند، مورد توجه قرار گرفته و به شکل وافری استفاده می شوند.

مرکز خرید لوازم یدکی کوره القایی

مرکز خرید لوازم یدکی کوره القایی اگر به مرکز خرید لوازم یدکی کوره القایی مراجعه نمایید، می توانید از خازن ها گرفته تا وسایل دیگری که در این عرصه کاربرد دارند، خیلی راحت تهیه کنید. البته چنین کالاهایی به دلیل این که از جنس های متنوع ساخته می شوند، کیفیت های گوناگونی دارند.

ولی جهت خرید نوعی‌ که از متریال درجه یک ساخته شده اند، می بایست به برند و مرکز عرضه آن توجه نمایید. این گونه‌ بدون دردسر محصولی را می خرید که ویژگی های متعددی داشته و همچنین در برابر عوامل گوناگون به خصوص حرارت مقاوم است.

در کل، می توانید از راه دور و به گونه عمده هم این وسایل را به دست آورید. برای این کار، بهتر است تا با شماره های زیر تماس برقرار کنید. این گونه کارشناس مجموعه شما را راهنمایی می کند تا نوع درجه یک را بخرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید