این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کوره القایی در تهران

کوره القایی چطور کار می کند؟فروش انواع کوره القایی کوچک

تولید کوره القایی در تهران، با استفاده از روشهایی ویژه و با بهره مندی از تجهیزات و تکنولوژی های مربوطه صورت می گیرد. تولیدکنندگان معمولاً آشنایی کاملی با این روشها دارند و می توانند از آن در جهت تولید بهترین و عالی ترین نمونه از کوره های القایی بهره مند شوند. تولید کوره القایی باکیفیت و درجه یک در این واحدها، می تواند به بهترین شکل ممکن نیاز به خرید آن در بازار را تامین کرده و صنایع گوناگون را از هر نظر بهره مند نماید.

تولید کوره القایی در تهران

کوره القایی چطور کار می کند؟

کوره القایی چطور کار می کند؟ استفاده از کوره القایی برای ذوب کردن فلزات، از دیرباز کاربرد داشته است. روش ایجاد گرمایش القایی باعث می شود تا فلزات از طریق الکترومغناطیس گرم شوند و سایر مراحل ذوب فلزات به روی آنها انجام پذیرد.

انواع کوره القایی، از جریان برق شهرهای بهره مند هستند و با استفاده از تبدیلگرهای فرکانس، در اولین گام ذوب فلزات، جریان 1000 آمپری با فرکانس بین 300 تا 10000 هرتز، تولید می نمایند و در گام بعد این جریان را به اینداکتور یا کویل که نوعی سیم پیچ القایی به شمار می رود، اعمال خواهند کرد که جریان با عبور از آن باعث ایجاد فرکانس در مرکز کول خواهد شد.
زمانی که این جریان در محور سیم پیچ فلزات قرار گرفته و فرکانس پدید آید، برخی از جریانهای گردابی در فلزات ایجاد شده و حرارت را در جسم بالا می برند.
افزایش حرارت البته تا رسیدن به دمای ذوب ادامه می یابد و بدین ترتیب ذوب فلزات صورت می گیرد.

این کوره ها دقت بسیار بالایی در این فرایند دارند و با کمترین میزان هدررفت گرما، بهترین راندمان از ذوب فلزات را نشان خواهند داد. از آنجایی که در این کوره ها هیچ گونه فرایند شیمیایی برای ذوب انجام نمی شود، فلزات بدون کوچکترین ناخالصی ذوب می شوند و این اهمیت زیادی در افزایش کیفیت آنها دارد.

فروش انواع کوره القایی کوچک

فروش انواع کوره القایی کوچک ظرفیت کوره های القایی، معمولاً از 15 کیلوگرم آغاز شده و به چندین تن هم خواهد رسید. کوره القایی کوچک طبیعتاً میزان کمتری از فلزات را در خود جای می دهد و برای کاربردهای جزئی تر قابل استفاده خواهد بود.

فروش انواع کوره القایی کوچک در مراکزی که به توزیع این محصولات اشتغال دارند، به صورت اینترنتی انجام می شود. در این مراکز می توان به انواع مختلفی از کوره های القایی کوچک به راحتی دسترسی داشته و با پرداخت هزینه های مناسب آنها را به دست آورد. متقاضیان خرید این کوره ها در هر شهر و استانی کافیست تا سفارشات خود را در این واحدهای اینترنتی به ثبت برسانند تا در مدت زمان نه چندان طولانی آن را تحویل بگیرند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید