این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع کوره القایی ذوب و ریخته گری

خرید انواع کوره القایی دست دوم
تولید بهترین کوره القایی

با خرید انواع کوره القایی برای ذوب فلزات مختلف راندمان تولید خود را می توانید به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهید. کوره های القایی با توجه به تنوعی که دارند در انواع ظرفیت ها و برای فلزات مختلف قابل استفاده هستند و می توانند در ریخته گری مورد استفاده قرار بگیرند.

خرید انواع کوره القایی

کوره القایی در سه نوع فرکانس شبکه و فرکانس متوسط و فرکانس بالا طراحی و ساخته می شوند که هر یک از اینها می توانند با توجه به قابلیت های آن برای کار مختلف استفاده شود. شما می توانید استفاده از این کوره ها را اغاز و از مزایای آن بهره مند شوید. برای استفاده ازخدمات ازانتر می توانید با ما تماس بگیرید.

کوره القایی ذوب دست دوم

خرید انواع کوره القایی دست دوم

خرید و فروش کوره القایی ذوب و ریخته گری به صورت دست دوم از طریق این مرکز به صورت مستقیم انجام می گیرد. کوره های القایی برای ذوب استفاده زیادی دارند. در سالهای اخیر قیمت این کوره ها به میزان زیادی افزایش پیدا کرده است و بنا بر این خرید مشتریان را محدود کرده است. افزایش قیمت کوره نو، سبب شده است تا مشتریان زیادی که قادر به پرداخت هزینه این کوره ها نیستند به دنبال خرید کوره القایی دست دوم با قیمت مناسب تر باشند. با خرید انواع کوره القایی به صورت دست دوم هزینه های خود را کاهش دهید. برای اطلاع از قیمت میتوانید با ما تماس بگیرید.

این مجموعه همچنین کلیه خدمات نصب و راه اندازی کوره های القایی را انجام می دهد. اورهال کوره های القایی قدیمی نیز با قیمت مناسب و با کیفیت بالا پذیرفته می شود. در این خصوص میتوانید ضمن برخورداری از مزایای خرید از این مرکز از خدمات نصب و راه اندازی هم بهره مند شوید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید