این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید برد اصلی کوره القایی ۳ فاز و ۶ فاز

معرفی انواع برد اصلی کوره القاییقیمت عمده برد اصلی کوره القایی

کوره القایی ۶ و ۳ فاز علاوه بر داشتن بدنه و سیم پیچ های متعدد دارای یک برد کنترلی اصلی است که از قطعات مختلف الکترونیکی تشکیل شده است. به وسیله این برد اصلی کوره القایی می توان جریان و فرکانس تولید شده در کوره را تنظیم نموده تا بتوان عملیات ذوب را به صورت دقیق ‌تر انجام داد. برد اصلی کوره القایی سه فاز در بازار فروش انواع قطعات این کوره موجود است و برای خرید می توان به طور مستقیم با فروشنده تماس برقرار کرده و آن را برای هر نقطه از ایران سفارش داد.

خرید برد اصلی کوره القایی 3 فاز

معرفی انواع برد اصلی کوره القایی

معرفی انواع برد اصلی کوره القایی

نقش برد های کوره القایی در عملکرد مناسب این کوره ها بسیار حائز اهمیت است و به عبارتی مغز اصلی کوره را این بردها تشکیل می ‌دهند و این برد دارای ماژول های متعددی بوده که هر یک وظایف مشخصی را انجام می دهند.

از انواع مختلف این بردها برای کنترل توان کوره، اندازه گیری جریان کل همچنین تشخیص میزان نفوذ ماده مذاب و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود.

انواع مختلف برد اصلی کوره القایی وجود دارد که تفاوت آنها در تعداد و قدرت ماژول هایی است که بر روی آنها نصب شده اند.

این ماژول های می توانند جریان عبوری از برد را تنظیم نموده تا میزان دقیق نیروی مغناطیسی ایجاد شده در کویل به دست آید و به این ترتیب در زمان مشخص فرآیند ذوب و تبخیر فلز قرار گرفته در مرکز کویل انجام شود.

از انواع برد اصلی می توان به برد تریستور اشاره کرد که رایج ترین انواع این محصول است که خود دارای انواع مختلفی می باشد و از جمله آنها می توان به MPU-3 NEW و MPU-2 FK اشاره کرد که تفاوت آنها در توانایی  تنظیم میزان جریان و فرکانس است.

قیمت عمده برد اصلی کوره القایی

قیمت عمده برد اصلی کوره القایی قیمت کوره القایی با برد اصلی به صورت عمده نسبت به نوع خرید تکی آن با نرخ پایین تری عرضه خواهد شد.

کسانی که در زمینه فروش و نصب قطعات مختلف کوره های القایی فعالیت دارند می توانند جهت تهیه این محصول با قیمت ارزان تر آن را به صورت عمده سفارش دهند.

برای خرید این برد می توان با فروشنده آن به طور مستقیم و بدون واسطه تماس برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد این محصول و قیمت روز آن را دریافت نمود .

همچنین می توان به وب سایت فروشنده نیز مراجعه کرده و به صورت اینترنتی سفارش خرید این برد را اعلام نمود تا در کوتاه ترین زمان و با تضمین کیفیت، برد کوره القایی اصلی در بسته بندی های ویژه ای برای شما به هر آدرسی که مایل هستید ارسال شود.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید