این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش کوره القایی دست دوم

کوره القایی

کوره القایی را امروزه می توان گفت که به عنوان معروفترین و بهترین جایگزین برای کوره های دوار قدیمی و نیز کوره های بوته ای در صنعت ذوب و ریخته گری می باشد. این کوره القایی جهت افزایش کیفیت ذوب از لحاظ کمی و کیفی می تواند تا حد زیادی به ریخته گران کمک کند. از این طریق سود بیشتری را به دست می آورد. با وجود محدودیت های ایجاد شده در تعمین سوخت های فسیلی و استفاده از کوره های دوار و بوته ای بسیاری از ریخته گران یا تعطیل کرده اند یا اینکه به دنبال کوره القایی هستند تا این کوره را نصب و از مزایای آن استفاده نمایند.
مرکز فروش کوره در ایران با توجه به رابطه گسترده ای که با بسیاری از تولید کنندگان و ریخته گران دارد می تواند کوره های مورد نیاز ریخته گران را با قیمت مناسب تری در اختیار این عزیزان قرار دهد. این کار نه تنها می تواند باعث پایین آمدن هزینه های ریخته گران شود بلکه کمک می کند تا در کوتاهترین زمان ممکن کوره مورد نیاز خود را خریداری نمایند. یکی از رسالت های ما خرید و فروش کوره های دست دوم می باشد.
مشتریان عزیز که قصد کاهش هزینه ی اولیه را دارند و می خواهند به صورت دست دوم خرید خود را انجام دهند می توانند از کمک های این مرکز بهره مند شوند. علاوه بر این فروشندگان کوره های القایی دست دوم نیز می توانند محصول خود را در کوتاهترین زمان ممکن از طریق تماس با ان مرکز به فروش برسانند. افتخار ما این است که بتوانیم نیاز مشتریان خود را به بهترین نخو پاسخگو باشیم و پاسخگوی اعتما این عزیزان باشیم.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

1

یک پاسخ به “خرید و فروش کوره القایی دست دوم”

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید