این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کلی خازن آبگرد کوره القایی

نکاتی در خصوص خازن کوره القایی صنعتیپخش انواع خازن آبگرد کوره القایی

خازن آبگرد کوره القایی یکی از مواد گرمایشی بدون تماس است. از جریان فرکانس بالا در این کوره ها برای گرم کردن مواد رسانای الکتریکی استفاده می شود. از آنجا که این روش غیر تماسی است ، باعث آلودگی یا ناخالصی در بار نمی شود. هنگام طراحی سیستم خازن هیدروژل کوره القایی برای کوره های القایی برق، انتخاب خازن آب دوست یا خازن کوره القایی مناسب برای مدار تشدید بسیار مهم است. مشتریان گرامی می توانند برای خرید کلی خازن آبگرد کوره القایی به وب سایت ما مراجعه کنید.

خرید کلی خازن آبگرد کوره القایی

نکاتی در خصوص خازن کوره القایی صنعتی

نکاتی در خصوص خازن کوره القایی صنعتی میدان مغناطیسی متغیر جریانی را در اجزای رسانا القا می کند. می توان ترتیب سیم پیچ و قطعه کار را به عنوان یک ترانسفورماتور در نظر گرفت. ثانویه این ترانسفورماتور دارای یک سیم پیچ است و اتصال کوتاه است. همه اینها باعث ایجاد یک جریان وحشتناک می شود. این قطعه از طریق قطعه کار معروف به جریانهای گردابی عبور می کند. علاوه بر فرکانس بالا که در چنین سیستم های گرمایشی استفاده می شود، باعث ایجاد پدیده ای به نام اثر پوسته می شود.

اثر پوسته جریان متغیر القا شده را مجبور می کند تا از یک پوسته نازک عبور کند. به سطح قطعه اثر پوسته مقاومت موثر فلز را در برابر عبور این جریان عظیم افزایش می دهد ، بنابراین گرمای تولید شده در قطعه به دلیل عبور جریان القایی به شدت افزایش می یابد.

گرچه گرم شدن از جریان های گردابی در اینجا مفید است، جالب است بدانید که تولید کنندگان ترانسفورماتور برای جلوگیری از این جریان ها راهی طولانی را طی کرده اند که برای دستیابی به این هدف نیاز به هسته های ورقه ورقه، هسته های همجوشی آهن و هسته های فریت هستند. ترانسفورماتور ، عبور جریان مضر است زیرا ترانسفورماتور را گرم می کند و باعث اتلاف انرژی می شود.

1. در حالی که فقط یک جریان کوچک از اینورتر عبور می کند، جریان زیادی از سیم پیچ اصلی عبور می کند این جریان بزرگ توسط سیم پیچ و خازن موازی محدود می شود و این دو معمولاً در نزدیکی یکدیگر قرار دارند.

2. در مقایسه با این جریان ، جریان کمتری از اینورتر به مدار مختصات جریان می یابد و می توان از کابل نازک تری برای انتقال آن استفاده کرد.

3- هرگونه القا خودبخودی در خطوط انتقال به راحتی می تواند به عنوان بخشی از (Lm.) در نظر گرفته شود. در نتیجه می توان عناصر گرمایشی را از اینورتر دور کرد.

4. اینورتر جریان بار را سینوسی می بیند ، بنابراین می تواند از ZCS یا ZVS برای کاهش تلفات سوئیچینگ و کارکرد کولر استفاده کند.

5. سیم پیچ آداپتور را می توان به راحتی برای بارهای مختلف تعویض کرد (به دلیل قطعات مختلف موجود در سیم پیچ اصلی).

6. برای افزایش قدرت، چندین سیم پیچ تطبیقی ​​را می توان با اینورترهای متعدد به مدار همزمان متصل کرد.

سیم پیچ تطبیقی ​​به طور طبیعی می تواند جریان بار را برای چندین اینورتر تقسیم کند و در عین حال سیستم را در برابر لحظات غیر تطبیقی ​​در زمان سوئیچ محافظت کند. کوره های القایی مزایای بسیاری نسبت به کوره های سوخت فسیلی دارند ، از جمله دقت بیشتر ، تمیز بودن و اتلاف حرارت کمتر. همچنین ، در کوره ها با استفاده از روش های غیر القایی دیگر ، اندازه کوره القایی بسیار بزرگ است و زمان راه اندازی آن طولانی است.

خازن کوره القایی صنعتی از نظر افزایش و کاهش مصرف انرژی ، مزایای بسیاری نسبت به کوره های دیگر دارند. این کوره ها با ظرفیت های مختلف می توانند از 15 کیلوگرم تا چندین تن ذوب شوند. هیچ فعل و انفعال شیمیایی وجود ندارد که باعث افزایش ناخالصی ها و تغییر در ترکیب مذاب شود. توزیع و کنترل گرما ترکیب خوبی است و از نظر الکتریکی محدودیتی برای افزایش دما وجود ندارد.

پخش انواع خازن آبگرد کوره القایی

پخش انواع خازن آبگرد کوره القایی شرکت ما در زمینه پخش خازن کوره القایی فعالیت می کند و این محصول و کالا را با ضمانت کیفیت به سراسر کشور توزیع می کند و چون کیفیت بالایی دارد خریدارانی از خارج از کشور هم دارد و این محصول را به کشورهای دیگر صادر می کنیم که می توانید برای خرید به وب سایت ما مراجعه کنید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید