این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کوره القایی یونکر دست دوم

خریدار کوره القایی یونکر ۳ تنفروش کوره القایی فرکانس شبکه یونکر
خرید کوره القایی

کوره القایی یونکر از جمله کوره های با کیفیت آلمانی می باشند که در ایران وجود دارند و به صورت دست دوم به فروش می رسند. کوره های یونکر از کوره قدیمی با کیفیت القایی می باشد که در ایران توسط ریخته گران مورد استفاده قرار می گرفته است. این کوره ها از سری کوره های فرکانس شبکه می باشند که امروز با توجه به وجود کوره های فرکانس متوسط کمتر برای ذوب استفاده می شوند و در اکثر مواقع برای نگهداری ذوب مورد استفاده قرار می گیرد. این کوره ها به صورت دست دوم و کارکرده مورد خرید و فروش قرار می گیرند که در صورتی که قصد خرید یا فروش کوره با این برند را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

کوره القایی یونکر فرکانس شبکه

خریدار کوره القایی یونکر ۳ تن

 

کوره القایی ذوب فرکانس شبکهبرخی از مشتریان عزیز به دنبال کوره های القایی یونکر با ظرفیت بالای دو تن و ۳ تن برای نگهدارنده ذوب هستند. این کوره ها به دلیل اینکه فرکانس شبکه هستند و تجهیزات کمتری دارند ارزان تر هیتند. همچنین کوره های فرکانس شبکه یونکر دارای قابلیت آلیاژسازی و ذوب براده را دارند. این مسئله به دلیل داشتن تلاطم زیاد در ذوب می باشد. تلاطم بالای ذوب باعث یکنواختی ترکیب ذوب و همچنین فراهم آوردن امکان ذوب براده می باشد. در صورتی که کوره ذوب فرکانس شبکه دارید و قصد فروش دارید می توانید کوره خود را با قیمت مناسب از طریق این مجموعه به فروش برسانید. در این مجموعه خریداران زیادی به دنبال این نوع کوره می باشند.

فروش کوره القایی فرکانس شبکه یونکر

کوره القایی فرکانس شبکه روسی

یک عدد کوره فرکانس شبکه یونکر که حدود ۴۰ سال کارکرده با کلیه تجهیزات به فروش می رسد. این کوره مناسب ذوب چدن می باشد. اگرچه امروزه با وجود کوره های فرکانس متوسط از این کوره ها کمتر استفاده می شود اما مشتریان خاص خود را دارد. مشتریانی که براده یا سوفاله ذوب می کنند یا نیازمند نگهداری ذوب هستند از بهترین مشتریان این نوع کوره می باشند. برای کسب اظلاعات بیشتر و سفارش ساخت کوره القایی فرکانس متوسط می توانید با ما تماس بگیرید.

 

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید