این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کوره القایی ذوب ضایعات آهن

چطور کوره القایی ذوب ضایعات آهن با قیمت مناسب بخریم؟خدمات پشتیبانی و تعمیر کوره القایی
کوره القایی ذوب ضایعات آهن

با خرید کوره القایی ذوب ضایعات آهن می توانید با ریخته گری انواع قطعات درآمد خوبی را به همراه داشته باشید. کوره های که برای بازیافت ضایعات مختلف آهن مورد استفاده قرار می گیرند کوره های القایی می باشند که برای ذوب در ظرفیت های مختلف و برای کار شمش ریزی و قطعه ریزی مورد استفاده قرار می گیرند. ذوب ضایعات و قطعه ریزی یکی از کارهای پر درآمد می باشد که بسیاری از ریخته گردان با توجه به هزینه اولیه بالاتر کوره القایی قدر این کوره را نمی دانند و از آن استفاده کمتر می کنند.

فروش کوره القایی ذوب ضایعات آهن

چطور کوره القایی ذوب ضایعات آهن با قیمت مناسب بخریم؟

بسیاری از ریخته گران که سرمایه کافی برای خرید کوره القایی ندارند به دنیال شرایط ویژه ای برای تهیه کوره مورد نیاز خود هستند. با استفاده از این کوره می توان انواع صایعات فولاد و چدن را ذوب کرد و برای قطغع ریزی و شمش ریزی مورد استفاده قرار داد. مجموعه ما شرایطی را فراهم کرده است تا شما مشتریان عزیز به راحتی از کوره های با کیفیت بهره ببرند.در این شزایظ مشتریان می توانند با شرایظ قسطی کوره مورد نظر و دلخواه خود را البته با قیمت مناسب تهیه و مورد استفاده قرار دهند. جهت کسی اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایظ فروش می توانید با ما تماس بگیرید.کوره القایی ذوب

خدمات پشتیبانی و تعمیر کوره القایی

کوره القایی ذوب دست دومکوره های القایی بعد از خرید و نصب و راه اندازی نیازمند خدمات پشتیبانی می باشند. در برخی مواقع هم ممکن است کوره دچار نقص شود. در این صورت کوره نبازمند تعمیر و راه اندازی مجدد می باشد. کوره های ذوب از جمله کوره القایی ذوب ضایعات آهن که برای تولید شمش مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً به صورت دائم کار می باشند. قطعات یدکی کوره القایی نظیر تریستور، برد الکترونیکی، خازن و سایر تجهیزات با قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه می شود. برای اطلاع از کوره های موجود و نیز دریافت لوازم یدکی و سایر خدمات می توانید در سراسر ایران با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید