این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کوره القایی ذوب فلزات

کوره القایی ذوب فلزات چگونه کار می کند؟تولید انواع کوره القایی ذوبنحوه خرید کوره القایی ذوبخرید کوره القایی دست دوم
قیمت کوره القایی ذوب فولاد

کوره القایی ذوب فلزات به عنوان تنها کوره ای که توانایی ذوب انواع فلزات را دارد شناخته می شود. خرید این کوره بر اساس ظرفیت کوره و نوع فلز صورت می گیرد. کوره القایی شاید بتوان گفت بهترین کوره ای می باشد که برای ذوب فلزات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این کوره با استفاده از جریان الکتریسیته کار می کند و برای راه اندازی و شروع به کار آن معمولاً به برق های قوی نیاز است.

کوره القایی ذوب فلزات

کوره القایی ذوب فلزات چگونه کار می کند؟

اگر بخواهید با نحوه کار کوره القایی آشنا شوید باید با تاثیر عبور جریان از سیم پیچ از کویل بر روی ایجاد میدان مغناطیسی آشنایی داشته باشید. در این کوره ها توسط یک تابلو مبدل فرکانس جریان الکتریکی بالایی با فرکانس بالا از درون کویل عبور داده می شود. این جریان با فرکانس بالا باعث ایجاد میدان های مغناطیسی شدید در داخل کویل می شود. هر جسم فلزی و هادی جریان الکتریکی که در فضای کویل قرار بگیرد تحت تاثیر این میدان دمای آن بالا می رود و در نهایت سبب ذوب شدن آن می شود. با کاهش یا افزایش فرکانس می توان کوره را برای فلزات مختلف مورد استفاده قرار داد.

کوره القایی ذوب یوکدار

تولید انواع کوره القایی ذوب

براساس مشخصات فنی کوره القایی ذوب فلزات و با تغییر در همین فرکانس ها و توانهای کوره می توان کوره های ذوب متعددی تولید کرد. فلزات هر یک رفتار مختلفی تحت تاثیر میدان مغناطیسی دارند و بر همین اساس بعد از رفتارسنجی فلز می توان کوره های مختلفی را برای ذوب فلزات طراحی کرد و ساخت. عمده فلزاتی که از این کوره برای ذوب آنها استفاده می شود شامل، فولاد، چدن، برنج، استیل، مس و آلومینیوم می باشد. بر اساس تناژ قابل تولید توسط هر کوره و نوع فلز کوره دارای توانهای مختلف و فرکانس کاری متعدد می باشد.

کوره القایی ذوب

نحوه خرید کوره القایی ذوب

کوره های القایی با توجه به اینکه در تناژهای مختلفی تولید و ساخته می شوند، متناسب با نیاز مشتریان می باشد. در این کوره ها ظرفیت تولید روزانه، نوع فلز و برق موجود جهت راه اندازی از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در هنگام خرید است. بنابر این بهترین راه برای خرید کوره القایی خرید به صورت سفارشی است. این روش ممکن است یک مقدار زمان بر باشد و شاید هزینه بیشتری داشته باشد اما چون تمام جوانب در نظر گرفته می شود بهترین راه می باشد.

تولید کوره القایی

خرید کوره القایی دست دوم

یکی دیگر از راه های تهیه ی کوره، خرید کوره های دست دوم و کارکرده می باشد. این کوره ها را مشتریان می توانند با قیمت پایین تر و در مدت زمان کوتاهتری تهیه نمایند. کوره های القایی دست دوم فروشی به صورت درحال کار، بازشده یا اورهال شده به فروش می رسند.

کوره ذوب دست دوم

در صورتی که نیازمند خرید کوره القایی برای ایجاد کارگاه ریخته گری هستید یا قصد افزایش ظرفیت خود را دارید می توانید جهت خرید راحت تر و با قیمت مناسب تر با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید