این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کوره القایی ذوب 3 تنی دست دوم

کوره القایی دست دوم

کوره القایی از کوره هایی می باشند که برای ذوب استفاده می شوند. این کوره ها در ظرفیت های مختلف وجود دارند. کوره های ذوب برای شمش ریزی کاربرد دارند. از دیگر کاربرد های کوره القایی ریخته گری قطعات می باشد. معمولاً برای ریخته گری قطعات کوره زیر یک تن می باشد. کوره های بالاتر از این مقدار برای ریخته گری و تولید شمش استفاده می شود. بهترین کوره ذوب شامل کوره های القایی فرکانس متوسط و برای ذوب آلیاژهای زمینه آهن می باشد.

تولید کنندگان شمش همیشه از کوره های با ظرفیت بالا استفاده می کنند. کوره های با ظرفیت زیر 5 تن برای ریخته گری شمش به روش دستی کاربرد دارند. شرکت ها و تولید کنندگان زیادی هستند که به دنبال کوره هایی در این محدوده ظرفیتی می باشند تا بتوانند تولید خود را به لحاظ کمی و کیفی افزایش دهند. اختلاف قیمت کوره القایی نو و دست دوم کارکرده در این ظرفیت ها زیاد می باشد. همین باعث شده است تا برخی به دنبال خرید کوره دست دوم باشند.

کوره های القایی ساخت شرکت های مختلف در ظرفیت های بالای یک تن شامل دو تن و سه تن می باشند که به صورت دست دوم موجود و قابل عرضه هستند. شما در صورتی که کوره القایی در این محدوده ظرفیت دارید و قصد فروش کوره خود و افزایش ظرفیت تولید خود را دارید یا به هر دلیل قصد فروش دارید ما بهترین مشتریان را به شما معرفی می کنیم. همچنین کوره های القایی مورد نیاز خود را می توانید از طریق تماس با همکاران ما با بهترین قیمت خریداری نمایید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

1

یک پاسخ به “خرید کوره القایی ذوب 3 تنی دست دوم”

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید