این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نصب کوره القایی ذوب چدن

نصب و راه اندازی کوره القایی ذوب چدن و فولاد با بهترین کیفیت و دقت بالا صورت می گیرد. کوره های دوار در گذشته با ظرفیت های مختلف برای ذوب مورد استفاده قرار می گرفته اند. امروزه با توجه به اینکه مشکلات زیست محیطیو نیز آلودگی زیادی دارند و تامین سوخت مورد نیاز آنها با مشکلاتی روبرو می باشد به سرعت در حال جایگزین شدن با کوره های القایی هستند. کوره القایی بهترین جایگزین برای کوره دوار جهت ذوب و ریخته گری چدن می باشد.

کوره القایی کارگاهی

یک کوره القایی کارگاهی باید به گونه ای باشد که بتوان اکثر قطعات را با آن ریخته گری کرد. مناسب ترین کوره که برای کارگاه های ریخته گری استفاده می شود کوره القایی 200 و 300 کیلو می باشد. این کوره ها هم برق مورد نیاز کمتری دارند و هم اینکه ظرفیت مناسبی برای کارگاه های کوچک جهت ریخته گری قطعات کوچک می باشد. ساخت کوره القایی از ظرفیت 100 کیلوگرم به بالا برای کار ذوب و ریخته گری مورد استفاده قرار می گیرند.

نصب و تعمیر کوره القایی

کوره های القایی باید توسط افراد متخصص و آشنا به تمامی جوانب کار کوره نصب شوند. این کوره ها در دو نوع ثابت و پرتابل نصب می شوند. کوره های ثابت نیاز به اجرای فونداسیون دارند. کوره های متحرک بر روی شاسی پرتابل نصب می شوند. این نوع از کوره ها نیاز به اجرای فونداسیون ندارند و برای مکان های اجاره ای یک مورد مناسب می باشند. در صورتی که قصد خرید کوره القایی را دارید می توانید با ما جهت خرید و سفارش یاخت کوره نو تماس بگیرید. همچنین جهت نصب و راه اندازی کوره های دست دوم شما می توانید ضمن خرید کوره های القایی در ظرفیت مورد نیاز خود نصب این کوره ها را به ما بسپارید و از کیفیت بالای این کوره ها بهره مند شوید. جهت استعلام قیمت و شرایط فروش و نصب و راه اندازی می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید