این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت انواع برد الکترونیکی کوره القایی

برد الکترونیکی کوره القایی چینیتامین تریستور و خازن آبگرد کوره القایی
برد الکترونیکی کوره القایی

برد الکترونیکی کوره القایی به عنوان مغز فرمان در کوره نقش اساسی و مهمی دارد. این برد ها دارای قابلیت های فراوانی می باشند. تنوع برد های مورد استفاده در کوره القایی زیاد می باشد. کوره های ساخته شده توسط شرکت های مختلف دارای برد های متنوعی می باشد. این مرکز به راحتی می تواند انواع بردهای مربوط به کوره القایی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد. برد الکترونیکی کوره القایی شامل برد اصلی یا ماردبرد، برد ترانس پالس، برد خطا و … می شود که همه این بردها را می تونید با قیمت مناسب خریداری نمایید.

برد الکترونیکی کوره القایی

برد الکترونیکی کوره القایی چینی

شاید بتوان گفت یکی از پر مصرف ترین بردها در کوره های القایی مارد بردهای کوره های القایی پینی می باشد. این بردها دارای قابلیت های زیادی می باشند و تنها با یک برد قادر به کنترل کوره خواهند بود. بردالکترونیکی کوره القایی چینی در دو نوع سه فاز و ۶ فاز طراحی و ساخته می شوند که به عنوان مادربرد کوره شناخته می شود. این بردها با کیفیت بالا و گارانتی دوساله در اختیار مشتریان قرار می گیرد.مادربرد کوره القایی چینی

تامین تریستور و خازن آبگرد کوره القایی

یکی از اهداف بزرگ مجموعه ما تهیه و تامین انواع قطعات کوره القایی از قبیل خازن آبگرد، برد الکترونیکی، خازن اسنابر، مقاومت اسنابر، تریستور کوره القایی، کابل آبگرد، کوئل کوره و سایر تجهیزات با قیمت مناسب می باشد. ما سعی داریم تا این تجهیزات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب و در سریعترین زمان ممکن و همدتا به صورت داخلی سازی شده در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. با این کار خیال مشتریان ما راحت می باشد و با آسودگی خازر از تامین به موقع لوازم یدکی به عمل تولید مشغول می باشند.

تریستور کوره القایی

یک توصیه مهم در اینجا مطرح می باشد. با توجه به اینکه قیمت لوازم یدکی دچار نوسان زیادی می باشند و برخی از این لوازم وارداتی می باشند توصیه می شود تا تولید کنندگان عزیز در صورت امکان نسبت به خرید و ذخیره کردن لوازم پرمصرف کوره القایی اقدام نمایند تا در صورت نیاز از توقف تولید ناشی از کمبود قطعه مورد نظر جلوگیری شود. برای اینکار می توانند قطعات کوره القایی مورد نیاز خود را از ما با قیمت مناسب خریداری نمایند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید