این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت انواع کوره القایی ذوب درجه یک

بهترین کوره القایی ذوب درجه یککوره القایی پیش گرمتفاوت کوره ذوب و کوره پیش گرمخرید کوره ی القایی
کوره القایی ذوب درجه یک

کوره القایی ذوب درجه یک جهت ذوب انواع فلزات مختلف تولید می شوند. ساخت این کوره ها به صورت سفارشی می باشد. تولید کوره های القایی و تقسیم بندی آن ها بر اساس نوع کاربرد شامل دو مورد کوره های ذوب و کوره های پیش گرم می شود. توضیحات مختصری در مورد این کوره ها در ذیل بیان خواهد شد.

کوره القایی ذوب درجه یک

بهترین کوره القایی ذوب درجه یک

این کوره ها دامنه کاربردی وسیعی دارند. کوره های القایی ذوب برای ریخته گری انواع فلزات قابل استفاده هستند. اصلی ترین فلزات که کاربرد این کوره را وسیع کرده اند، فولاد و چدن می باشند. در هنگام ساخت کوره القایی به عوامل مختلفی باید توجه شود. یکی از این موارد نوع فلزی است که قرار است ذوب شود. به عنوان مثال برای ذوب برنج یا استیل یا مس، کوره دارای مشخصات فنی متفاوتی می باشد. کوره های ذوب عمدتاً از سری کوره های فرکانس متوسط می باشند. محدوده ی فرکانسی این کوره ها از ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ هرتز را شامل می شود.

فروش انواع کوره القایی

کوره القایی پیش گرم

کوره های القایی که برای پیش گرم کردن فلزات استفاده می شود در صنایع مختلف نظیر فورج، بریزینگ، نورد و … مورد استفاده قرار می گیرند. این کوره ها قابلیت این را دارند تا در مدت زمان کوتاهی فلز را تا دمای مورد نظر گرم کنند و برای عملیات ثانویه آماده کنند. سرعت بالای گرم کردن این کوره ها باعث می شود تا حداقل تغییرات ساختاری و مکانیکی در خواص قطعات روی دهد. بنابر این عمده خواص قطعات حین گرم کردن حفظ می شود و قطعه تولیدی از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

کوره القایی پیش گرم

تفاوت کوره ذوب و کوره پیش گرم

کوره القایی ذوب درجه یک با کوره های القایی پیش گرم دارای چند تفاوت عمده می باشند. اول اینکه کوره های پیش گرم معمولا از سری کوره های فرکانس بالا می باشند. در مقابل کوره های ذوب از کوره های فرکانس متوسط هستند. دوم اینکه کوره های پیش گرم برای یک محدوده ی زمانی و دمایی طراحی می شوند که پایین تر دمای ذوب هستند. در حالی که کوره های ذوب محدوده دمایی وسیع و بالاتری را شامل می شوند.

کوره القایی ذوب و ریخته گری

خرید کوره ی القایی

برای خرید کوره القایی در ظرفیت های مختلف می توان به دو صورت عمل کرد. اول اینکه اگر کوره آماده ای باشد خریداری شود و دوم اینکه سفارش ساخت کوره داده شود. روش اول معمولاً هزینه بالاتری دارد. در روش دوم تمامی موارد مورد دلخواه مشتری لحاظ می شود. در این حالت قیمت مناسب تری دارد اما در عوض زمان بیشتری برای ساخت و نصب کوره صرف می شود.

کوره دست دوم

در صورتی که قصد خرید یا سفارش کوره القایی مورد نیاز خود را دارید می توانید جهت اطلاع از قیمت و شرایط فروش کوره و نیز درخواست ساخت کوره با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید