این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت انواع کوره القایی ذوب

ساخت انواع کوره القایی ذوب فولادساخت کوره القایی ذوب برنجساخت کوره القایی ذوب آلومینیوم
ساخت انواع کوره القایی

ساخت انواع کوره القایی برای ذوب فلزات و ریخته گری قطعات به صورت سفارشی انجام می شود. با توجه به اینکه قطعات مختلف و با جنس های گوناگون عمدتاً به روش ریخته گری تولید می شوند. این روش یکی از روشهای اساسی و پرکاربرد در تولید می باشد دارای تنوع زیادی در ظرفیت و فلزات تولیدی می باشد. کوره های القایی را می توان از ظرفیت های بسیار کم برای فلزات با ارزش و گرانبها و ظرفیت های زیاد برای ریخته گری فلزاتی چون آهن و آلومینیوم استفاده کرد. ظرفیت مورد نیاز و امکانات موجود خود را در نظر بگیرید و با ما تماس بگیرید.

ساخت انواع کوره القایی ذوب فولاد

کوره ذوب فولاد دو نوع می باشد. کوره قوس الکتریک و کوره القایی. کوره القایی انواع مختلفی دارد. کوره فرکانس شبکه، فرکانس متوسط و فرکانس بالا. هر یک از این کوره ها کاربردهای مخصوص خود را دارند. کوره القایی ذوب چدن و فولاد معمولاً به صورت یکسان می باشد. این کوره ها در ظرفیت های ۱۰۰ کیلوگرم تا چندین تن و با قیمت مناسب قابل ساخت و نصب و راه اندازی می باشد.

ساخت کوره القایی ذوب برنج

ذوب برنج با کوره القایی در چند سال اخیر افزایش قابل توجهی داشته است. به دلیل اینکه ساخت کوره های القایی در توان های مختلف صورت میگیرد و با استفاده از بوته گرافیتی و بدون استفاده از آن قابلیت ذوب را دارند. این کوره ها سرعت قابل توجهی دارند. کیفیت ذوب کوره القایی بالاتر می باشد. قادر است انواع ضایعات را ذوب کند. این کوره ها به صورت سفارشی ساخته می شوند.ساخت انواع کوره ذوب

ساخت کوره القایی ذوب آلومینیوم

ساخت کوره القایی برای آلومینیوم کمتر مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به اینکه هزینه کوره های گازی و بوته ای ذوب آلومینیوم پایین تر می باشد و قابلیت ذوب دارد کمتر به دنبال استفاده از کوره القایی هستند. اما کوره القایی نیز برای این کار قابل استفاده است. تولید کوره القایی برای آلومینیوم به صورت سفارشی می باشد.

جهت خرید هر یک از کوره های القایی می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید