این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت انواع کوره القایی ریخته گری ۲۰۰ کیلو به بالا

انواع کوره القایی ذوب
ساخت انواع کوره القایی

ساخت انواع کوره القایی از ظرفیت ۲۰۰ کیلو تا ۵ تن جهت ریخته گری فولاد و چدن با قیمت مناسب صورت می گیرد. کوره های القایی با ظرفیت زیر یک تن کاربرد های بیشتری دارند و قطعاتی که با این کوره ها تولید می شوند از تنوع بالاتری برخوردار می باشد. کوره القایی با ظرفیت ۱۰۰ تا ۴۰۰ کیلو با توجه به اینکه محدودیت های برق آن در نقاط مختلف کمتر می باشد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. ساخت کوره القایی فرکانس متوسط جهت ذوب فولاد و چدن و در ظرفیت های ۱۰۰ تا یک تن به صورت سفارشی صورت می گیرد و شما نیز می توانید این کوره ها را با قیمت مناسبی خریداری نمایید.

انواع کوره القایی ذوب

کوره های القایی دارای انواع مختلف فرکانس بالا، فرکانس متوسط و فرکانس شبکه می باشند. کوره های فرکانس شبکه برای نگهداری ذوب و آلیاژسازی استفاده می شوند. بیشترین استفاده برای کوره های القایی از نوع فرکانس متوسط می باشند. این کوره ها توانایی ذوب انواع فلزات را دارند. همین باعث شده بسیار مورد استقبال قرار بگیرند. کیفیت بالای ذوب به دلیل یکنواختی ترکیب مذاب و امکان ذوب ریزی در دمای بالا، سرعت بالای تولید، نگهداری و هزینه های کمتر باعث شده است این کوره ها در صنعت بطور ویژه مورد استفبال قرار بگیرند.

در صورتی که قصد تهیه کوره القایی جهت راه اندازی کارگاه ذوب و ریخته گری فولاد یا چدن یا برنج و مس دارید با ما تماس بگیرد. پیشنهاد ما مناسب ترین قیمت با بیشترین کیفیت است.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید