این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت انواع کوره القایی

بهترین کوره ذوبنحوه فروش کوره القاییسفارش ساخت  انواع کوره القاییتولید انواع کوره القایی
کوره القایی ذوب فلزات

در ساخت انواع کوره القایی یکی از مهمترین موارد انتخاب نوع جنس و کیفیت لوازم جهت ساخت قسمتهای مختلف می باشد.کوره های القایی از جمله اصلی ترین تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در صنعت ذوب و ریخته گری می باشد. این کوره ها در ظرفیت های مختلف و متناسب با نیاز مشتریان و هماهنگ با برق و تجهیزات و امکانات موجود ساخته می شوند.طراحی و ساخت کوره القایی بسته به نوع ذوب و حجم ذوب می تواند در تناژها و ظرفیت های مختلف صورت بگیرد.

بهترین کوره ذوب

کوره القایی ذوب

کوره القایی امروزه با توجه به محدودیت های موجود در تامین انرژی مورد نیاز برای کوره بهترین مورد می باشد. این کوره نیازمند برق می باشد. فاقدر هرگونه آلودگی ناشی از خود کوره می باشد. سوخت فسیلی در این کوره مورد استفاده قرار نمی گیرد. همین امر باعث افزایش تقاضا برای این کوره و افزایش مشتریان می باشد.

نحوه فروش کوره القایی

کوئل کوره القایی

فروش انواع کوره القایی با توجه به سفارش مشتریان انجام می شود. در این حالت دو نوع مشتری برای خرید کوره القایی وجود دارد. برخی مشتریان به دنبال خرید کوره القایی با هزینه کمتر هستند. در این حالت نیاز به کوره دست دوم و کم کارکرد می باشد. برخی دیگر از مشتریان به دنبال خرید کوره نو می باشند. خرید کوره نو نسبت به دست دوم اگرچه هزینه بالاتری دارد اما این مزیت را دارد که خدمات نصب و راه اندازی و گارانتی را به همراه دارد. پس ابن به خود مشتری بستگی دارد تا کدام روش را انتخاب کند و هزینه کمتر را در اولویت قرار دهد یا گارانتی و نو بودن کوره را مد نظر قرار دهد.

سفارش ساخت  انواع کوره القایی

ساخت کوره القایی

مشتریانی که به دنبال خرید کوره القایی نو می باشند باید سفارش ساخت بدهند. در این حالت مشتری می تواند در طول مدت ساخت لوازم و ملزومات مورد نیاز خود را خریداری نماید. سفارش ساخت باعث می شود که مشتری با اطمینان خاطر نسبت به نصب و راه اندازی کوره اقدام کند. ساخت سفارشی کوره همچنین باعث خرید ارزانتر کوره می باشد.

تولید انواع کوره القایی

کوره القایی ذوب

تولید کوره القایی بنا به نیاز مشتریان در دو نوع انجام می شود. کوره های با سیستم سری که دارای قیمت بالاتر می باشند. این کوره ها دارای تجهیزات بیشتری نیز می باند. این سیستم از کوره ها معمولاً راندمان بالاتری دارند اما بهرحال هزینه اولیه بالاتری دارند. کوره های با سیستم موازی یا سری موازی نیز نوعی از کوره های القایی می باشند. این کوره ها دارای سیستم بسیار ساده و بدور از پیچیدگی می باشند. همین مسئله و نیز تجهیزات کمتر باعث شده خرید این کوره ها بیشتر انجام بگیرد. سادگی سیستم کوره و راحتی کارکردن و نیز هزینه کمتر کوره یه نکته مهم برای اولویت در خرید این نوع کوره ها می باشد.

در صورتی که قصد خرید کوره القایی نو با کیفیت بالا را دارید و میخواهید از خدمات نصب و گارانتی و خدمات پس از فروش بهره مند شوید می توانید برای اطلاع از قیمت و شرایظ فروش با ما تماس بگیرید و سفارش ساخت داده یا نسبت به خرید کوره های دست دوم موجود اقدام کنید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید