این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت انواع کوره ذوب آهن

ظرفیت کوره های ذوب آهن
کوره ذوب

آیا ساخت کوره های ذوب آهن در کشور ایران نیز امکان پذیر می باشد؟ آیا می دانید که انواع کوره های ذوب آهن باید دارای چه ظرفیتی باشند؟
کوره به وسیله ای گفته می شود که بتواند حرارتی ایجاد نموده تا بتوان فلزاتی را با دمای ذوب مختلف با آنها ذوب نمود.
کوره های مورد استفاده در صنعت معمولا در کارخانه جات داخلی ساخته می شوند، زیرا شرکت های ایرانی از لحاظ تکنولوژی ساخت، پیشرفت های بسیار زیادی داشته، و توانسته اند کوره های باکیفیتی را تولید و به بازار عرضه نمایند.
کوره های ذوب آهن یکی از رایج ترین کوره هایی بوده که معمولا از آنها در اغلب کارخانه جات و کارگاه های فولاد سازی استفاده می شود، که در سایز های بسیار مختلفی نیز آنها را ساخته، تا بتوان از آنها در انواع کارگاه ها و کارخانه جات مورد استفاده قرار داد.

ظرفیت کوره های ذوب آهن

کوره های ذوب آهن باید دارای ظرفیت حرارتی بیش از 1500 درجه سانتی گراد باشند، زیرا دمای ذوب آهن چیزی در حدود 1538 درجه سانتی گراد بوده، که اگر کوره دمای مورد نیاز را تامین نکند، نمی توان آن را ذوب نمود.
کوره های ذوب آهن را می توان هم به صورت الکتریکی و هم به صورت استفاده از از سوخت های فسیلی تولید نموده، که هر کدام از آنها خود دارای مزیت هایی بوده، که بر اساس مزایا و معایب آنها را استفاده می نمایند.
کوره هایی که از سوخت فسیلی استفاده می نمایند را معمولا برای استفاده در شرکت های بزرگتر مورد استفاده قرار داده، زیرا این کوره ها می توانند حرارت های بسیار زیادی را تولید نمایند.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید