این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت کوئل کوره القایی ۲۰۰ کیلو

نحوه ساخت کوئل کوره کوره القاییفروش کوئل کوره القایی ۲۰۰ کیلو آمادهبوته کوره القایی ۲۰۰ کیلو آماده نصب
ساخت کوئل کوره القایی

کوئل کوره القایی از تجهیزات اصلی بوته کوره القای می باشد که ساخت سفارشی آن در ظرفیت های ۲۰۰ کیلو به بالا با قیمت مناسب صورت میگیرد. کوئل از متعلقات قسمت بوته در کوره القایی می باشد. اصلی ترین جزء در مجاوت ذوب کوئل می باشد که با استفاده از پروفیل یا لوله های مسی ساخته می شود. مس کوئل از مس با خلوص بالا ساخته می شود تا هم رسانایی بالایی داشته باشد و هم انتقال حرارت خوبی داشته باشد.

کوئل کوره القایی دو تن

نحوه ساخت کوئل کوره کوره القایی

کوئل های کوره القایی با همدیگر متفاوت می باشد و بر همین اساس باید ساخت آن بر اساس نوع کوره و شرایط طراحی اولیه ساخته شود. یکی از روشهای ساخت کوئل کوره القایی، کپی برداری از نمونه اولیه می باشد. استفاده از پروفیل یا گرد برای ساخت کوئل امری متداول و رایج می باشد و به دلیل اینکه استحکام پروفیل بالاتر می باشد معمولاً از پروفیل استفاده می شود.

کوئل کوره القایی

فروش کوئل کوره القایی ۲۰۰ کیلو آماده

کوره القایی ۲۰۰ کیلو از کوره هایی می باشد که مغمولاً به دلیل اینکه در مقیاس کارگاهی کاربرد وسیعی دارد به صورت آماده نیز موجود می باشد. این کوئل ها با استفاده از پروفیل مسی تهیه می شود. کیفیت بالای ساخت، استفاده از پروفیل مسی ضخیم و عایق بندی فوق العاده از بهترین ویژگی های این کوئل ها می باشد.

 

بوته کوره القایی ۲۰۰ کیلو آماده نصب

کوره ذوب القایی

یک عدد بوته کوره القایی ۲۰۰ کیلویی با سیستم تخلیه گیربکسی با کیفیت بالا به فروش می رسد. این بوته دارای قابلیت ذوب از ۱۵۰ کیلو گرم تا ۲۵۰ کیلوگرم را دارد. مطیت این کوره آماده بودن آن می باشد که می توانید بلافاصله نسبت به نصب و راه اندازی آن اقدام نمایید. در صورتی که قصد دارید تا بدون وقفه کار خود را شروع کنید برای خرید این کوره می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید