این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید کوره القایی ذوب آهن

روش بهینه سازی کوره القایی ذوب آهنسفارش تولید کوره القایی ذوب آهن

شرکت های تولیدی کوره القایی ذوب آهن سعی بر آن داشته‌اند تا کوره القایی ذوب آهن باکیفیت و ساخته شده با بهترین مواد اولیه را در بازار توزیع کنند. متقاضیان برای خرید بهینه سازی کوره می‌توانند به نمایندگی‌های پخش و یا مغازه‌های فروش و تولید کوره القایی در داخل شهر خود مراجعه کرده و ظروف را به صورت عمده و جزیی خریداری نمایند.

شرکت تولید کوره القایی ذوب آهن

روش بهینه سازی کوره القایی ذوب آهن

روش بهینه سازی کوره القایی ذوب آهن

روش بهینه سازی کوره ذوب آهن فولادی بدین صورت است که ولتاژ بالا در سیم پیچ اصلی باعث ایجاد ولتاژ پایین اما جریان زیاد در ضایعات فلزی می شود که به عنوان سیم پیچ ثانویه عمل می کند. به دلیل مقاومت الکتریکی فلز، این انرژی الکتریکی به گرما تبدیل شده و ذوب می شود. هنگامی که فلز کاملاً ذوب می شود، میدان مغناطیسی موجود خاصیت همزن ایجاد می کند. قدرت و فرکانس عمل میزان این عمل همزن را تعیین می کند.

دو دسته کلی کوره های القایی وجود دارد: کوره القایی نوع بدون هسته و کوره القایی نوع کانال.

کوره های بدون هسته بیشتر برای ذوب و گرمایش بیش از حد و کوره های بیشتری برای گرمایش فوق العاده، دو طرفه و ذخیره ذوب استفاده می شود. کوره های ذوب القایی با فرکانس کمتر از 250 هرتز تمام ذوب خود را تخلیه نمی کنند تا زمان شارژ بعدی کوتاه شود.

به دلیل ذوب شدن در این کوره ها، مواد شارژ باید عاری از روغن و رطوبت باشد، در غیر این صورت خطر ذوب و قطعات بار جامد خارج از کوره وجود روغن و سایر مواد آلی باعث ایجاد دود در کارگاه می شود. سرباره سرد سردتر از ذوب در کوره های القایی است. تحمل خاک و سرباره و وجود مقادیر زیادی از مواد غیر فلزی معدنی باعث ایجاد پل ذوب بالا می شود، به ویژه هنگامی که مذاب سرد است، که می تواند مشکلاتی را در کوره ایجاد کند. ابعاد نامناسب شارژ نیز می تواند مستقیماً به دیوار آسیب برساند و به ایجاد پلی روی مذاب کمک کند.

سفارش تولید کوره القایی ذوب آهن

سفارش تولید کوره القایی ذوب آهن

سفارش تولید کوره القایی ذوب آهن سبب شده است تا مشتریان بسیاری مشتاق باشند تا این خرید را انجام دهند و از کیفیت آن اطمینان کامل داشته باشند و از فواید فراوان آن بهره مند شوند، البته مرغوبیت بسیار بالای این بهینه سازی کوره و قیمت مناسب آن سبب تبلیغ بیشتر این محصول در بین خانواده ها شده است. عرضه بهترین کوره القایی ذوب آهن به صورت کلی انجام می گیرد و سفارش و خرید آن چه به صورت انبوه و چه به صورت جزئی برای خریداران امکان پذیر می باشد که ضمن عرضه بهترین محصولات به خریداران، مناسبترین قیمت ها نیز برای آنها در نظر گرفته می شود.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید