این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرات برد اصلی کوره القایی سه فاز

چگونگی عملکرد برد اصلی کوره القایی سه فازتوزیع انبوه برد اصلی کوره القایی سه فاز

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، کوره القایی سه فاز و هم چنین کوره القایی صنعتی در اماکن بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. صنعتگران بسیار مشتاق هستند که فضای کاری خود را مدرنیته کنند. به همین منظور آنها می توانند از کوره های القایی استفاده نمایند. چرا که بازده بسیار بیشتری نسبت به کوره های قدیمی و بلند دارند و می توانند مواد مورد نظر را به صورت کنترل شده و همانطور که مد نظر است، ذوب کنند. کوره های القایی با توجه به اینکه وابسته به برق هستند میتوانند قدرت زیادی داشته باشند. و علاوه بر قدرت زیاد، با داشتن برد اصلی کوره القایی، کارکرد این کوره ها افزایش یافته و کار با آنها را آسان تر کرده است. امروزه در کارخانه جات، این کوره های القایی قادر به تولید فرکانس هایی در محدوده ۷۰ تا ۱۰/۰۰۰ نیز هستند که این امر، به بهبود بخشی تولید کمک شایانی می کند.

شرکت صادرات برد اصلی کوره القایی سه فاز

چگونگی عملکرد برد اصلی کوره القایی سه فاز

چگونگی عملکرد برد اصلی کوره القایی سه فاز کوره های القایی مزیت های فراوانی دارند. برای مثال می توان به این موضوع اشاره کرد که این کوره ها توانایی فرآنید ذوب تمیز را دارند که ویژگی برتری نسبت به کوره های قدیمی شناخته می شوند. از دیگر مزایای استفاده از کوره های القایی می توان به کم مصرف بودن آنها نیز اشاره داشت. علاوه بر آن این کوره ها با توجه به اینکه از منبع برق تغذیه می کنند، آلودگی کمتری را بر روی کره زمین به جای می گذارند.

کوره القایی دارای قطعات و بخش های زیادی می باشد که یکی از مهم ترین قسمت های آن برد اصلی کوره القایی است. این قسمت از کوره های القایی، مغز اصلی کوره لقب گرفته است، چرا که تمام فرآیند های ذوب و پارامتر ها را کنترل و سازماندهی می کند. برد اصلی کوره القایی دارای ماژول های متعددی است که هر کدام وظیفه ای خاص را بر عهده دارند. به عنوان مثال، کنترل توان کوره، اندازه گیری جریان، تشخیص مقدار نفوذ ماده مذاب و … همگی توسط ماژول هایی که در برد تعبیه شده است، انجام می شود.

توزیع انبوه برد اصلی کوره القایی سه فاز

توزیع انبوه برد اصلی کوره القایی سه فاز برای تهیه برد اصلی کوره القایی ابتدا میبایست نوع کوره خود را با محصولی که می خواهید خریداری کنید مطابقت دهید و سپس می توانید اقدام به خرید فرمایید. قیمت این برد ها در بازار متفاوت است. شما خریداران عزیز می توانید با تماس و ارتباط با شرکت ما، برد اصلی کوره القایی سه فاز را بدون نیاز به واسطه به صورت مستقیم خریداری نمایید و در صنعت خود از آن بهره مند شوید. علاوه بر آن شما می توانید با خرید انبوه این کالا، از فرصت های استثنائی و تخفیف های شگفت انگیز لذت ببرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید