این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش کوره القایی ریخته گری

بررسی ابعاد کوره القایی ریخته گریفروش مستقیم کوره القایی ریخته گری

کوره القایی جزء پر کاربرد ترین کوره در کارخانه ها و کارگاه ریخته گری فلزات است. کارگاه‌ها و کارخانجات ذوب و ریخته گری در حجم کم و زیاد را با این کوره انجام می دهند، کوره القایی اندازه های متفاوتی دارد که برای فولاد و یا آلیاژ های آهنی کاربرد دارد و یا برای آلیاژهای رنگی همانند: مس، آلومینیوم و روی به کار برده می شود. شرکت پخش کوره القایی ریخته گری دارنده محصولی با کیفیت بالا می باشد که با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند.

شرکت پخش کوره القایی ریخته گری

بررسی ابعاد کوره القایی ریخته گری

بررسی ابعاد کوره القایی ریخته گری همانطور که می دانید کوره القایی در کارخانه های مدرن کارایی زیادی دارد امروزه دغدغه ریخته گر ها ابعاد کوره در ذوب آهن آلات است که در ابعاد 3 کوره با 20تن و یا 2 کوره با 30 تن بهتر می باشد که در ادامه به بررسی ابعاد کوره القایی ریخته گری می پردازیم که شامل چند نوع فرکانس است که هر کدام برای آلیاژ های متفاوت کارایی دارد.

  • کوره القایی با فرکانس پایین است که نیازی به مبدل فرکانسی ندارد و فقط با یک ترانسفورماتور کار می کند این کوره به تنظیم بار ندارد چون بار وقتی وارد می شود به قسمت مساوی تقسیم بندی می شود.‌
  • کوره القایی با فرکانس برق القایی که بین 500 تا 1000 هرتز است، این کوره ها نسبت به کوره های پایین کاربردی تر است همچنین سرعت ذوب این کوره ها بیشتر است می توانید بدون مذاب کردن راه اندازه کنید و برای ذوب چدن و برخی فولادهای مخصوص به کار ببرید.
  • کوره القایی با فرکانس بالا است که فرکانس برق آن 1000 هرتز است، سرعت و حرارت دهی بالایی دارد و این کوره به خاطر وجود اینکه کارایی زاری دارد بیشتر از این کوره نیز استفاده می کنند.
  • کوره با فرکانس متعدد اول اینکه کارایی کوره های متوسط و بالا را دارا می باشند و در ریخته گری بزرگ از این نوع کوره استفاده بیشتری می شود و برای هر نوع آلیاژی مناسب می باشد.

فروش مستقیم کوره القایی ریخته گری

فروش مستقیم کوره القایی ریخته گری فروش کوره القایی ریخته گری به روش های متعددی امکان پذیر می باشد. این کوره به دلیل تخصصی بودن به صورت مستقیم ارائه می گردد. این کوره مناسب برای افرادی که تمیزی و ظرافت کار برای آن ها مهم می باشد و مدرن بودن از دیگر عوامل تاثیر گزار در قیمت است.

خریداران می توانند به صورت اینترنتی نیز این کوره ریخته گری را تهیه کنند و مورد استفاده فراوان قرار دهند. خریداران از طریق سایت زیر به بررسی تمام جوانب این کوره می پردازند و اقدام به خرید می کنند چون به صورت مستقیم عرضه می شود قیمت بسیار مناسبی دارد.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید