این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع کوره القایی ریخته گری

3 نکته مهم در مورد کوره القایی برقیمراکز فروش کوره القایی ریخته گری

کوره القایی ریخته گری کوره های ذوب الکتریکی هستند که از سیستم گرمایش القایی به عنوان منبع گرما استفاده می کنند و برای مصارف فلزی استفاده می شوند.

این یک فناوری تمیز است که نسبت به سایر تکنیک های مورد استفاده برای ذوب فلزات، مانند مشعل ها و کوره های قوس، آلاینده ها و گرد و غبار کمتری تولید می کند.

از کوره های القایی برای ذوب فلزات گرانبها، آلومینیوم، مس، چدن و ​​فولاد استفاده می شود.ظرفیت آن می تواند از یک کیلوگرم تا صد تن باشد. صادرات انواع کوره القایی ریخته گری توسط این مجموعه انجام می شود.

صادرات انواع کوره القایی ریخته گری

3 نکته مهم در مورد کوره القایی برقی

3 نکته مهم در مورد کوره القایی برقی

  1. گرمایش القایی مبتنی بر القای الکترومغناطیسی است که باعث می شود مواد رسانا بدون تماس با منبع برق گرم شوند. این پدیده زمانی اتفاق می افتد که ما یک جسم رسانا را در یک میدان الکترومغناطیسی ایجاد شده توسط یک شیر برقی قرار دهیم.
    این کار به الکترون های آزاد درون ماده گفته شده نیرو وارد می کند، بنابراین انرژی به صورت گرما پراکنده می شود. کوره های القایی در بسیاری از بخشها از جواهرات گرفته تا صنعت فولاد مورد استفاده قرار می گیرند.

  2. کوره القایی برقی برای ذوب فلزات و سپس بدست آوردن ریخته گری آهن و فولاد با کیفیت ترین و همچنین ذوب آلیاژهای ضد زنگ و آلیاژها یا فروآلیاژ ها طراحی شده اند.
    از کوره های القایی در ریخته گری های کارخانه های متالورژی، در کارگاه های ریخته گری دقیق و همچنین در تعمیرگاه های کارخانه های ماشین سازی استفاده می شود. کوره های القایی برای ذوب فلزات و آلیاژهای غیر آهنی مانند فلز زرد، برنز، آلومینیوم مس یا سایر موارد مناسب هستند.

  3. کوره القایی، به دلیل ویژگی های سازنده آن، از مونتاژ اصلی در نظر گرفته شده برای ذوب و تجهیزات اضافی ساخته شده است. تجهیزات ریخته گری نشان دهنده یک بلبرینگ است كه شامل دو گل میخ جوش خورده و همچنین پیستون های هیدرولیک و قسمت گره ای سلف است. گره تنظیم از فولاد ضد زنگ نورد ساخته شده است.

مراکز فروش کوره القایی ریخته گری

مراکز فروش کوره القایی ریخته گری اگر به این دستگاه نیاز دارید کافی است با مراکز فروش کوره القایی ریخته گری ما تماس حاصل نمایید. سیم پیچ های خنک شده سلف کوره ذوب از یک لوله مسی تولید می شود.

رول ها از طریق کابل های انعطاف پذیر از طریق برق و آب تأمین می شوند. شیب کوره مورد نیاز (95 درجه) توسط پیستون های هیدرولیکی تأمین می شود.
کنسول شیب به صفحه کنترل اصلی اجاق گاز متصل است و در قسمت کار اجاق گاز است.

کوره القایی با استفاده از ولتاژ متغیر سه فاز 380V از شبکه کارگاه یا همانطور که توصیه می شود، توسط ترانسفورماتور جداگانه با استفاده از تعویض فرکانس نوع تریستور کار می کند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید