این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

طراحی و ساخت کوره القایی

کوره های القایی ذوبساخت کوره القایی ذوب چدن و فولادکوره القایی فرکانس متوسطساخت کوره القایی کارگاهی
ساخت و فروش بهترین کوره القایی

طراحی و ساخت کوره القایی جهت ذوب فلزات مختلف مانند فولاد، چدن، مس و برنج در ظرفیت های مختلف با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می شود.

کوره القایی ذوب برنج

کوره های القایی ذوب

کوره القایی در ظرفیت و تناژهای مختلف طراحی می شود. استفاده ازاین کوره ها برای فلزات مختلف رواج دارد. بیشترین استفاده از کوره القایی برای ذوب فلزاتی چون فولاد، چدن، مس و برنج می باشد. برای ذوب هر یک از این فلزات نکات متعددی وجود دارد که در طراحی کوره باید به آن ها توجه شود. توان کوره القایی بسته به ظرفیت کوره و نوع فلز متفاوت می باشد. سرعت ذوب در کوره های القایی بسیار بالا می باشد. این کوره توانایی ذوب اکثر فلزات را دارد. بنابر این کسانی که ذوب و ریخته گری فلزات مختلف را انجام می دهند این کوره می تواند یک انتخاب مناسب باشد. کوره هایی که برای ذوب استفاده می شوند از سری کوره های فرکانس متوسط می باشند. انتخاب فرکانس کاری برای ذوب فلزات به عوامل مختلفی بستگی دارد که نوع فلز و تناژ از مهمترین عوامل می باشد.

کوره القایی

ساخت کوره القایی ذوب چدن و فولاد

اصلی ترین استفاده کوره القایی برای ذوب فولاد و چدن می باشد. این کوره به عنوان کوره ذوب فولاد شناخته شده تر می باشد چراکه تنها کوره ای می باشد که توانایی ذوب فولاد را در مقیاس کارگاهی دارد و می تواند برای کارگاه های کوچک و کارخانه های بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد. برای ذوب فولاد و چدن از ظرفیت ۱۰۰ کیلو به بالا تا چند تن می توان کوره القایی طراحی کرد و ساخت.

قطعات کوره القایی

کوره القایی فرکانس متوسط

کوره با فرکانس متوسط مناسب ترین کوره برای ذوب فولاد و چدن می باشد. در این محدوده فرکانسی می توان به راحتی ذوب فولاد و چدن را با کیفیت بالا انجام داد. البته بهتر این است در صورتی که کوره تنها برای تهیه آلیاژ استفاده شود از فرکانس پایین تر استفاده شود. در اینصورت به دلیل تلاطم موجود، ذوب تشکیل شده کاملاً یکنواخت خواهد بود.

ساخت کوره القایی کارگاهی

ساخت کوره القایی در ظرفیت های کارگاهی از ۱۰۰ کیلو تا سه تن بیشترین استفاده را برای ریخته گری قطعات مختلف دارد. در این کوره ها که معمولاً به صورت دائم کار نمیکنند ذوب در مدت کوتاه آماده می شود و برای این کار از ضایعات مختلف فلزی استفاده می شود. معمولترین کوره های کارگاهی برای ذوب فولاد و چدن ظرفیتی بین ۱۰۰ کیلو تا نهایت یک تن دارد.

ساخت کوره القایی کارگاهی

مصرف کننده های کوره القایی و بویژه کسانی که در گذشته از کوره های سنتی برای ذوب استفاده می کردند می تواند جهت ارتقاء کار خود کوره های القایی را بهترین گزینه بدانند. شرایط این کوره به گونه ای است که میزان تولید را از نظر کمی و کیفی تا حد زیادی افزایش می دهد. شما نیز اگر به دنبال خرید کوره القایی و بهره گیری از مزایای این کوره و افزایش میزان تولید خود هستید ما این پیشنهاد را به شما می دهیم تا کوره متناسب با نیاز خود سفارش دهید.در این صورت باید طراحی و ساخت بر اساس تناژ تولیدی و نوع فلز یا فلزات مورد نظر صورت بگیرد. منتظر تماس شما هستیم.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید