این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده کوره القایی ریخته گری

نکات مهم برای ساخت کوره القایی ریخته گریکارخانه تولید کوره القایی ریخته گری

کوره القایی ریخته گری در ذوب انواع آلیاژ کارایی دارد و به دلیل کیفیت و ترکیب یکنواخت مذاب، از نظر اقتصادی بسیار با صرفه است.کار با این کوره ها بسیار ساده بوده و هر گونه ذوب در این کوره ها بدون ایجاد سر و صدا و آلودگی انجام می گیرد. به علت تلاطم ایجاد شده در اثر حوزه الکترومغناطیسی، مذاب کاملا یکپارچه است و همچنین میزان از دست دادن عناصر کم می باشد. این کوره ها از نظر حرارتی حداکثر راندمان را دارا هستند چرا که حرارت لازم برای ذوب آلیاژ از طریق یک میدان الکترومغناطیسی ایجاد می شود.به همین علت امروزه بیشتر کارخانه های ریخته گری، از این نوع کوره ها استفاده می کنند.

عرضه عمده کوره القایی ریخته گری

نکات مهم برای ساخت کوره القایی ریخته گری

نکات مهم برای ساخت کوره القایی ریخته گری در ساخت کوره القایی، بدنه کوره از بوته ذوب و کویل مسی تشکیل می شود که به صورت حلقوی و مارپیچ در اطراف آن قرار می گیرد. این کویل به صورت دو جداره ساخته می شود که در یکی از جداره ها الکتریسیته و در دیگری آب جریان دارد. یک منبع انرژی وظیفه فراهم کردن انرژی لازم جهت ذوب را بر عهده دارد و متشکل از ترانسفورماتور و تابلوهای مدار فرمان می باشد. همچنین تاسیسات خنک کننده مسوول خنک کردن آب جاری در کویل و تابلوهای برق است که متناسب با ظرفیت و مشخصات کوره طراحی می شود. از نکات مهم در ساخت کوره القایی، وسایلی است که مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت بالای لوله ها، اتصالات و پمپ هایی که در مسیرهای تاسیساتی استفاده می شود بسیار حایز اهمیت است. از طرف دیگر ضروری است با بهره مندی از بهترین شیوه نامه های ساخت و طراحی، تدابیر لازم به منظور سهولت در افزودن عناصر آلیاژی در کوره اندیشیده شود. همچنین در هنگام ساخت،رعایت موارد ایمنی برای مراقبت از کوره بسیار مهم است .به طور مثال به منظور جلوگیری از انتقال شدید حرارت به اجزای حساس کوره، عایق کاری حرارتی انجام می شود. همچنین در داخل بدنه کوره، حلقه های کویل باید نسبت به هم عایق کاری الکتریکی شوند تا از بروز هر گونه جرقه بر اثر اتصال کوتاه جلوگیری شود.

کارخانه تولید کوره القایی ریخته گری

کارخانه تولید کوره القایی ریخته گری کارخانه ما به عنوان مجموعه ای پیشرو و موفق در زمینه تولید انواع کوره القایی ، مطابق با بهترین استانداردها فعالیت می کند و با توجه به توان رقابتی در بازار، پتانسیل تولید و عرضه این نوع کوره به صورت انبوه را دارا می باشد. تمامی مراحل تولید محصول مبتنی بر بهترین کیفیت بوده تا جلب رضایت مشتریان به نحو شایسته فراهم گردد. برای اطلاع از قیمت کوره القایی و ثبت سفارش خود، از هم اکنون می توانید با ما در ارتباط باشید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید