این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده برد الکترونیکی کوره القایی

اطلاعاتی مختصر در مورد برد کوره القایی برقیخرید بدون واسطه برد الکترونیکی کوره القایی

برد الکترونیکی کوره القایی بدون هسته با فرکانس بالا، بر اساس تخلیه نوسانی مدار تشکیل شده توسط یک خازن (که در یک فاز از چرخه 50 هرتز شارژ می شود)، یک واکنش و مقاومت سیم پیچ کوره را ثبت می کند که بوته را بدون هسته مغناطیسی بین اولیه و ثانویه حرکت می دهد. این برد مهم ترین قطعه کوره القایی است. این مجموعه عرضه کننده برد الکترونیکی کوره القایی می باشد.

عرضه کننده برد الکترونیکی کوره القایی

اطلاعاتی مختصر در مورد برد کوره القایی برقی

اطلاعاتی مختصر در مورد برد کوره القایی برقی در صورت استفاده از برد کوره القایی برقی نادرست بخش قابل توجهی از انرژی الکتریکی که به کوره ذوب القایی عرضه می شود، به گرمای اتلاف تبدیل می شود. حدود 20 تا 30 درصد از کل انرژی ورودی به نیروگاه از طریق سیستم خنک کننده اتلاف می شود.

مدار خنک کننده کوره نه تنها با تلفات الکتریکی سیم پیچ القایی مقابله می کند، بلکه از سیم پیچ در برابر گرمای هدایت شده از طریق پوشش کوره از فلز داغ داخل بوته محافظت می کند. گرما در سیستم خنک کننده کوره در برخی از تأسیسات برای گرم کردن فضا، گرم کردن آب دوش و خشک کردن مواد اولیه استفاده می شود.

یک سیستم بازیافت گرما با استفاده از روغن خنک کننده کوره های القایی در کارخانه ریخته گری بلژیک نصب شد. کارخانه ریخته گری دو کوره نگهدارنده القایی را در دوبلکس با کوره کوبلا کار می کند. سلف های کوره های الکتریکی با استفاده از روغن حرارتی خنک می شوند. روغن حرارتی تا دمای 200 – 3000C گرم می شود و گرمای خود را از طریق یک مبدل حرارتی روغن و هوا خارج می کند.

قبل از نصب سیستم بازیابی گرما، 1 مگاوات گرما در هوا پخش شد. یک سیستم جایگزین برای استفاده از گرمای اتلاف شده برای گرم کردن فضا نصب شد. هوای گرم شده به مغازه اصلی وارد می شود. این اجازه می دهد تا 1/3 از گرمای اتلاف شده بازیابی شود و جایگزین سیستم اصلی گرمایش با گاز شود.

اجرای آن با هزینه کم امکان پذیر بود زیرا مبدل حرارتی روغن و هوا در کنار مغازه اصلی کارخانه نصب شده است. گرمایش فضا در سایر قسمتهای ریخته گری ممکن است بعداً مورد توجه قرار گیرد، اما به لوله کشی بیشتری نیاز خواهد داشت

خرید بدون واسطه برد الکترونیکی کوره القایی

خرید بدون واسطه برد الکترونیکی کوره القایی خرید برد کوره القایی بدون واسطه از مجموعه ما به راحتی و با یک تماس امکان پذیر است. یک کاربرد ارزشمند برای گرمای اتلاف باید منطقی در نزدیکی باشد و زمان استفاده از این گرمای بازیابی باید با زمان کوره مطابقت داشته باشد. با این حال، به طور معمول گرمای موجود درجه نسبتاً کمی است.
دمای آب خنک کننده نباید بیش از 70 درجه سانتیگراد باشد دمای نسبتاً پایین درگیر به این معنی است که مبدلهای حرارتی باید بسیار بزرگتر از آنهایی باشند که به طور معمول دیده می شوند آب کوره نباید در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد به کوره ها برگردانده شود

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید