این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کنندگان لوازم یدکی کوره القایی

خازن آبگرد کوره القایی چه مشخصاتی دارد؟مراکز خرید مستقیم لوازم یدکی کوره القایی

کوره های القایی توسط صنایع مختلفی برای ذوب یا گرم کردن فلز استفاده می شود. انواع فلزاتی که می توانند توسط کوره های القایی اداره شوند شامل آهن، فولاد، روی، مس، آلومینیوم، برنز، سیلیکون و فلزات گرانبها مانند طلا، نقره و پلاتین هستند. این محصولات به سبب دمای بالا دچار خرابی های متعدد می شوند. این مجموعه یکی از برترین عرضه کنندگان لوازم یدکی کوره القایی در ایران است.

عرضه کنندگان لوازم یدکی کوره القایی

خازن آبگرد کوره القایی چه مشخصاتی دارد؟

خازن آبگرد کوره القایی چه مشخصاتی دارد؟ خازن آبگرد کوره القایی تخصصی مزایای قابل توجهی از جمله قابلیت ذوب پاک و کم مصرف دارند. کوره های القایی از فرایند های کنترل شده برای ذوب فلز به آرامی و بدون هیچ گونه تماس فلز و عنصر گرمایشی برای کاهش اتلاف محصول استفاده می کنند.

یکی دیگر از مزایای کوره های القایی این است که نسبت به کوره های ذوب سنتی، گرد و غبار و سایر آلاینده ها به میزان قابل توجهی تولید می کنند.

اطمینان از وجود کوره القایی با کیفیت و کم مصرف در تاسیسات ضروری است تا از مزایای آن کاملاً بهره مند شوید. کوره های القایی ضعیف طراحی شده و ضعیف ساخته شده نه تنها به محصول آسیب می رسانند و به یک ضرر عمده تبدیل می شوند، بلکه خطرات جدی ایمنی را ایجاد می کنند و به تعمیر یا تعویض مکرر بیشتری نیاز دارند که منجر به خاموش شدن عملیاتی می شود.

دامنه فرکانس های کاری از فرکانس شبکه (۵۰ یا ۶۰ هرتز) تا ۱۰ کیلو هرتز می رسد، بسته به فلز مورد ذوب، ظرفیت کوره و سرعت ذوب مورد نظر به طور معمول کوره با فرکانس بالاتر سریعتر است.

فرکانس های پایین تر، تلاطم بیشتری را در فلز ایجاد می کنند و باعث کاهش قدرت قابل استفاده در فلز مذاب می شوند.

مراکز خرید مستقیم لوازم یدکی کوره القایی

مراکز خرید مستقیم لوازم یدکی کوره القایی مراکز خرید لوازم یدکی کوره القایی ما به صورت مستقیم این محصولات را عرضه می کند. این کوره الکتریکی است که در آن گرما از طریق القای الکتریکی یک محیط رسانا، یک فلز در یک بوته حلزونی ایجاد می شود که سیم پیچ های مغناطیسی در اطراف آن پیچیده می شوند. مزیت کوره القایی تمیز، کم مصرف بودن و فرایند ذوب فلز قابل کنترل تر از بیشتر حالتهای دیگر ذوب فلزات است.

مدرن ترین کارخانه های ریخته گری از این نوع کوره ها استفاده می کنند و بیشتر کارخانه های ریخته گری در حال جایگزینی کوره های بلند با کوره های القایی هستند، به این دلیل که گرد و غبار زیادی در بین سایر آلاینده ها ایجاد می کنند.
ظرفیت کوره های القایی از کمتر از یک کیلوگرم تا صد تن است و برای ذوب آهن و فولاد، مس، آلومینیوم و فلزات گرانبها استفاده می شود. یکی از اشکالات اصلی این کوره ها عدم امکان تصفیه است. بار مواد باید فاقد محصولات اکسید کننده و دارای ترکیب شناخته شده باشد و برخی از آلیاژها به دلیل اکسیداسیون از بین می روند

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید