این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی کوره القایی چدن استاندارد

کوره القایی ذوب چدن چگونه کار می کند؟توزیع انبوه کوره القایی چدن استاندارد

ساز و کار همه ی کوره ها چه در قدیم و چه امروزه که با پیشرفت علم و تکنولوژی رشد و تحول کرده این است که تمامی کوره ها در صنعت فلزات برای ذوب کردن فلز تولید شده اند.

یکی از انواع کوره ها که در صنعت چدن سازی از آن استفاده می کنند؛ کوره القایی چدن می باشد.

عمده فروشی کوره القایی چدن استاندارد

کوره القایی ذوب چدن چگونه کار می کند؟

کوره القایی ذوب چدن چگونه کار می کند؟ اساس کار کوره های القایی یا الکتریکی به وسیله ی القای میدان مغناطیسی می باشد؛ این دستگاه انرژی الکتریکی خود را از برق شهری می گیرد و سپس توسط مبدل این جریان با ولتاژ های گوناگون به سیم پیچ داده می شود که به همین سبب گرمایش القایی به کوره شروع می شود.

هنگامی که فلز که می تواند چدن نیز باشد را درون کوره قرار می دهیم اگر مدار کوره القایی قدرتمند باشد باعث ذوب چدن می شود.

و از نکاتی که می توان در مورد کوره القایی گفت این است که ذوب فلز توسط القایی که سیم پیچ با آن وارد می کند انجام می شود و سیم پیچ هیچ گرمایی از خود ندارد که باعث ذوب فلزات شود.

ظرفیت کوره القایی از کمتر از یک کیلو گرم تا صد تن متغیر می باشد؛ این کوره برای ذوب فلزاتی هم چون چدن، مس و فولاد و… استفاده می شود.

کوره های القایی به خاطر اینکه دارای ساختار ساده می باشد و همین طور با جریان الکتریکی کار می کند از کوره های پرکاربرد در صنعت می باشد.

توزیع انبوه کوره القایی چدن استاندارد

توزیع انبوه کوره القایی چدن استاندارد هنگامی که در کارخانه ها مواد اولیه برای تهیه کوره القایی تهیه می شود کوره ها بر طبق اصول استاندارد تهیه می شوند؛زیرا کوره استاندارد، کوره ای می باشد که از تمامی اصول استاندارد پیروی کرده باشد و نباید هیچ کدام از آن ها را نا دیده بگیرد زیرا این وسیله با نیروی برق کار می کند.

در صورتی که کوره ها در شرایط استاندارد تولید شدند آن ها را برای فروش به بازار آماده می کنند به سبب اینکه کارایی این نوع از کوره فراوان است توزیع آن در بازار نیز به صورت انبوه می باشد.

مشتریان کوره القایی می توانند این محصول را در مراکز خرید و همین طور به صورت حضوری و آنلاین از تولیدکننده به مصرف کننده خریداری کنند؛ به سبب اینکه این کوره ها از مواد خوب و با کیفیت ساخته شده اند چه در بازار های داخلی و چه در باز های خارجی به صورت انبوه و تکی عرضه می شود.

تولیدکنندگان کوره القایی سعی می کنند که مواد اولیه مرغوب را از مکان های معتبر خریداری کنند تا بتوانند محصولات با کیفیتی به مردم ارائه دهند؛ از این رو مشتریان با یک بار خرید از کوره القایی نه پشیمان می شوند و نه به خاطر هزینه ای که کرده اند افسوس می خورند بلکه از این محصول نیز برای مشتریان دیگر به تبلیغ می پردازند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید