این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عمده کوره القایی ذوب فلزات

آموزش طراحی کوره القایی ذوب فلزاتفروشنده بهترین کوره القایی ذوب فلزات

کوره القایی ذوب فلزات را شاید تا به حال دیده باشید ، و یا از عملکرد آن و کاربرد آن با خبر باشید، این دستگاه عمل ذوب فلزات را در کم ترین زمان و با تمیز ترین حالت ممکن انجام می دهد. کوره القایی ذوب حجم های متفاوتی از فلزات را در خود جای می دهند و در نتیجه آن را ذوب می کند، از یک کیلو گرم تا صد تن فلز را در خود جای می دهد.

فروشگاه عمده کوره القایی ذوب فلزات

آموزش طراحی کوره القایی ذوب فلزات

آموزش طراحی کوره القایی ذوب فلزات حال می خواهیم شما را با آموزش طراحی کوره حرارتی ذوب فلزات آشنا کنیم که برای خیلی افراد جالب است، قابل ذکر است که کوره القایی ذوب فلزات در حجم های کم را به صورت خانگی هم می توانید درست کنید، اولین مرحله طراحی بوته نام دارد که: نسبت ارتفاع و قطر کویل ها و ضخامت بوته را می سنجند و مشخص می کنند.

در دومین مرحله که انتخاب فرکانس نام دارد: فرکانس ها و توان فرآیند حرارت به وجود آمده با توجه به علم فیزیک مشخص می شود. در سومین مرحله تعیین توان مورد نیاز قابل بررسی است، که در این مرحله توانی که برای ذوب و اتلاف حرارت است بررسی می شود، پس منبع تغذیه ای که با فرکانس هم خوانی دارد را انتخاب می کنند.

در چهارمین مرحله طراحی کویل های القایی مد نظر است، لوله های مسی با اندازه های مناسب را برای کوره ی مناسب خود انتخاب کنید. در مرحله پنجم که آخرین مرحله نیز می باشد، سیستم سرمایش متناسب با حجم کوره ی خود را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید در هر مرحله که می خواهید هر کدام از قطعات کوره ی خود را انتخاب کنید، آن ها را متناسب با کوره ی خود بسازید، تا هنگام عمل ذوب فلزات دچار مشکل نشوید. اگر کوره را با دستگاه جوش درست کنید، بسیار پر قدرت و نیرومند است.

فروشنده بهترین کوره القایی ذوب فلزات

فروشنده بهترین کوره القایی ذوب فلزات فروشنده بهترین کوره القایی ذوب فلزات همیشه در تلاش است، بهترین کوره ها را با بهترین قیمت ها وارد بازار کند، تا در فروش خود موفق باشد. قیمت کوره القایی بسته به نوع و حجم آن متفاوت می باشد.

کشور هایی که کوره القایی را درست می کنند ، آن را در بهترین و بالا ترین کیفیت ممکن درست می کنند، طراحی کوره در برند های مختلف و شرکت های مختلف کمی متفاوت است، اما اگر بخواهیم کلی در نظر بگیریم همه ی آن ها مشابه هم هستند.

با رعایت نکات ایمنی و حفظ امنیت و استفاده از پنج مرحله ای که برایتان نام بردیم، می توانید کوره القایی را درست کنید، و نیاز کارگاه خود یا کارخانه خود و یا … را از کوره رفع کنید. طرز ساخت مدار کوره القایی ذوب فلز برای کسانی که دانش مهندسی دارند، بسیار آسان تر است، و شبیه به ابزار گرمادهی القایی می باشد.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید