این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع برد کوره القایی

برد اصلی کوره القاییتعمیر برد کوره القاییساخت و واردات انواع برد کوره القاییفروش لوازم یدکی کوره القایی
فروش انواع برد کوره القایی ذوب

در کوره القایی بردهای الکترونیکی مختلفی استفاده می شود. این بردها بصورت مشتقیم و بدون واسطه به فروش می رسند. برد کوره القایی از مهمترین تجهیزات کوره القایی در بخش الکترونیکی می باشد. معمولا در دو بخش کوره القایی که شامل اینورتر و رکتیفایر می باشد از بردهای متعددی استفاده می شود. برد اصلی یا مادربرد کوره القایی به عنوان مغز فرمان کوره القایی وظیفه ی هماهنگی و مدیریت کل سیستم را برعهده دارد. در کوره القایی از بردهای ترانس پالس اینورتر، برد بافر رکتیفایر و مادربرد و بردهای اختصاصی دیگری استفاده می شود که هر یک از این بردها وظیفه ای را برعهده دارند.

فروش انواع برد کوره القایی ذوب

برد اصلی کوره القایی

این برد که به عنوان قلب تپنده کوره یا مغز فرمان کوره شناخته می شود اصلی ترین برد در کوره می باشد. راه اندازی کوره و هماهنگی بخش های مختلف و تنظیمات کوره عمدتاً بر عهده ی این برد می باشد. برد دارای ماژول های متعددی می باشد که هر یک از این ماژول ها وظیفه ای را بر عهده دارند. برد اصلی کوره القایی را می توانید با قیمت مناسب از طریق این مرکز خریداری نمایید.

برد کوره القایی

تعمیر برد کوره القایی

بردهای کوره القایی دارای اجزای مختلفی می باشند. هر یک از این اجزا از کار بیفتند عملکرد کوره را با مشکل مواجه می کنند. برخی مواقع بردها با تعویض این اجزا مجدد قابل استفاده می شوند و می توان از آن ها بهره برداری کرد. در غیر اینصورت باید با بردهای جدید جایگزین شوند. ارائه ی خدمات تعمیر برد کوره القایی و فروش انواع برد های یدکی کوره القایی در کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرد.

برد اصلی کوره القایی

ساخت و واردات انواع برد کوره القایی

برخی برد های کوره القایی نیازمند واردات می باشند. واردات این بردها و رساندن آنها به دست مشتریان بدون واسطه از اهداف این مرکز می باشد. ساخت انواع بردهای کمکی در کوره القایی، تعمیر و تنظیم بردهای معیوب، ارائه ی لوازم یدکی کوره القایی شامل تریستور، خازن، مقاومت و … با قیمت مناسب و کیفیت بالا صورت می گیرد. برای بهره مندی از این خدمات می توانید با ما تماس بگیرید.

برد ترانس پالس کوره القایی

فروش لوازم یدکی کوره القایی

 

لوازم یدکی کوره القاییفروش کلیه تجهیزات و لوازم کوره القایی و ملزومات آن از قبیل تریستور، بردهای الکترونیکی، خازن های قدرت و اسنابر، کوئل، راکتور یا چوک، بوته و کابل های آب و برق، ساخت بوته و یوک کوره القایی در ظرفیت های مختلف با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می شود. ارائه ی کلی محصولات به قسمت روز و به صورت سفارشی می باشد. برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید