این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع کوره القایی دست دوم

مزایای خرید کوره القایی کارکردهفروش انواع کوره القایی نو و کم کارکرد
فروش انواع کوره القایی

شما اگر قصد کاهش هزینه های خود را دارید می توانید برای خرید ارزانتر کوره مورد نیاز خود به صورت دست دوم خرید خود را انجام دهید. مراکز فروش انواع کوره القایی بهترین محصولات را ارائه می دهند. در اینجا انواع کوره های ذوب مورد استفاده در صنعت ریخته گری به صورت نو و دست دوم با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد و به مشتریان عرضه می شود. در حال حاضر کوره های القایی با ظرفیت های ۲۰۰ کیلوگرم تا دو تن موجود می باشد که می توانید با قیمت مناسب خرید خود را انجام دهید.

فروش انواع کوره القایی

مزایای خرید کوره القایی کارکرده

خرید کوره القایی به صورت کارکرده یا دست دوم دارای چند حسن عمده می باشد. از جمله می توان به امکان نصب سریع کوره اشاره کرد. در این حالت با توجه به اینکه کوره معمولا به صورت آماده یا در حال کار به فروش می رسد می توان با هزینه حداقل کوره را مورد بهره برداری قرار داد. باید توچه داشت که کوره های القایی با توجه به اینکه در شرایط خاص کار می کنند به مرور مستهلک می شوند. همین امر باعث می شود تا در هنگام خرید نیازمند توجه بیشتر باشند. عمدتا کوره های القایی دست دوم بعد از جابجایی نیازمند هزینه هستند و قبل از نصب باید مواردی که دچار نقص هستند، برطرف شوند. از دیگر مزایا می توان به قیمت پایین تر، نصب سریع تر و کامل بودن تجهیزات اشاره کرد.

کوره القایی ذوب فلزات

فروش انواع کوره القایی نو و کم کارکرد

تولید کوره القایی ذوب ضایعات

فروش انواع کوره القایی ایرانی و خارجی به صورت نو و دست دوم نیز رواج دارد. این کوره ها در ظرفیت های مختلف تولید می شوند. کوره های القایی عموماً از کوره های قدیمی تر و با کارکرد های مختلفی می باشد. این کوره ها به اختمال قوی در هنگام جابجایی نیاز به اورهال دارند. در این صورت هزینه های اورهال نیز باید مورد محاسبه قرار گیرد. البته نمیتوان مقایسه کرد و در واقع این قظعیت دارد که خرید کوره نو و آماده نسبت به کوره دست دوم مزیت برتری دارد. کوره های نو دارای گارانتی و نصب و راه اندازی هستند و تا چند سال بی دردسر کار می کنند. برای کسب اطلاعات در مورد قیمت کوره القایی و کوره های موجود و نیز سفارش ساخت کوره با ما تماس بگیرید.

 

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید