این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع کوره الکتریکی القایی

نحوه کار کوره های الکتریکی القایی
کوره الکتریکی

آیا می دانید که گرمای حاصل از کوره های الکتریکی القایی چگونه تولید می شود؟ آیا از نحوه فروش انواع کوره های الکتریکی القایی آگاهی دارید؟
کوره های الکتریکی القایی را می توان جزء بهترین نمونه از کوره های موجود در بازار دانسته، زیرا این نوع از کوره ها را می توان با استفاده از جریان الکتریکی راه اندازی نمود.
کوره هایی که دارای سیستم های الکتریکی بوده، می توانند تاثیر زیادی در پاکیزگی هوا داشته باشند، زیرا یکی از بزرگترین مشکلات شهر های صنعتی، هوای آلوده حاصل از شرکت های صنعتی می باشد.
کوره هایی که با استفاده از سوخت های فسیلی کار می کنند، برای تولید حرارت سوخت بسیر زیادی را می سوزانند، که این موضوع خود باعث به وجود آمدن مقدار زیادی آلودگی در محیط می شود.

نحوه کار کوره های الکتریکی القایی

کوره های الکتریکی القایی دارای سیم پیچ های بسیار قوی مسی در اطراف کوره بوده، که در اصطلاح فنی به آنها کویل نیز گفته می شود.
جریان الکتریکی از این کویل ها عبور داده می شود، سپس میدان مغناطیسی بسیار قدرتمندی در اطراف کوره ایجاد می شود، که این انرژی میدان مغناطیسی است که باعث گرم شدن کوره می شود.
قراضه هایی که درون کوره های الکتریکی القایی قرار داده می شوند تا ذوب شوند، می توانند نقش هسته را ایفا نمایند.
بدین ترتیب می توان میزان حرارت بسیار زیادی را تولید نموده، تا به وسیله آن بتوانند انواع فلزات را ذوب نمایند.
کوره های الکتریکی القایی به دلیل کاربرد های بی شماری که در صنعت داشته، دارای مشتریان زیادی بوده که اغلب آنها نیز شرکت ها و کارگاه های صنعتی می باشند.
زیرا بیشترین کاربرد این کوره ها در صنعت بوده و کمتر برای کارهای جزیی به کار می روند، از این رو شرکت های صنعتی می توانند به سایت های اینترنتی مراجعه، تا پس از خرید این کوره ها، آن را در محل شرکت و یا کارگاه خود تحویل بگیرند.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید