این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع کوره مقاومتی جدید

علت ساخت کوره مقاومتی جدید
فروش انواع کوره مقاومتی جدید

آیا می دانید که مزیت انواع کوره های مقاومتی جدید نسبت به نمونه های قدیمی تر در چه چیز هایی می باشد؟ آیا می توانند کوره های مقاومتی جدید را در نمایندگی های موجود در اینترنت به فروش برسانند؟
امروزه کوره های مختلفی با سرعت بسیار زیادی تولید و روانه بازار می شوند، اما برخی از آنها از لحاظ کیفیت بسیار پایین و برخی دیگر دارای کیفیت و مزایای بسیار خوبی می باشند، که معمولا کوره های ضعیف تر در مدت کوتاهی از چرخه تولید و مصرف خارج شده، اما برخی از کوره ها نیز سال های بسیار طولانی در کارخانه جات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند.

علت ساخت کوره مقاومتی جدید

یکی از نمونه های کوره های الکتریکی که توانسته است دوام بسیار زیادی را در شرکت های تولیدی بیاورد و سال هاست که در صنعت از آنها استفاده می نمایند، کوره های مقاومتی می باشند.
کوره های مقاومتی را هم برای ذوب و هم برای عملیات حرارتی استفاده می نمایند، اما با توجه به اهمیت انرژی برق، و هزینه های بسیار زیاد آنها، نیاز به تغییراتی در این کوره ها احساس می شود، که باید در آنها اعمال شود تا بتوانند در رقابت با سایر کوره ها باقی بمانند و از رده خارج نشوند.
به همین خاطر شرکت های تولید کننده کوره های مقاومتی جدیدی را تولید نموده اند، که این کوره ها از لحظ مصرف سوخت بهینه سازی شده اند و میزان مصرف برق آنها با کاهش بسیار زیادی مواجه شده است.
این کار می تواند تاثیر زیادی در صرفه جویی در مصرف برق داشته باشد، که هم به نفع شرکت های تولیدی بوده و هم به نفع اقتصاد کشور، زیرا هزینه های بسیار زیادی صورت می پذیرد تا برق مصرفی را تولید نمایند.
شرکت های تولید کننده کوره های مقاومتی جدید، دارای نمایندگی هایی در اینترنت می باشند، که این نمایندگی ها می تواند بهترین مکان برای فروش این کوره ها باشند.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید