این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تریستور دیسکی کوره القایی

کاربرد تریستور دیسکی در کوره القاییخرید مستقیم تریستور دیسکی کوره القایی ذوب

فروش تریستور دیسکی کوره القایی با بهترین قیمت و در سریع زمان تحویل به صورت عمده انجام می گیرد. از آنجا که تریستور دیسکی یک قطعه صنعتی و مهم در کوره های القایی بوده که کیفیت آن در عملکرد بهتر کوره نقش مهمی دارد. به همین دلیل در خرید آن علاوه بر آنکه قیمت بسیار مهم است، کیفیت محصول خریداری شده هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امروزه فروش آنلاین این محصول با گسترش فضای مجازی رونق خوبی گرفته است.

فروش تریستور دیسکی کوره القایی

کاربرد تریستور دیسکی در کوره القایی

کاربرد تریستور در کوره القایی

امروزه استفاده از کوره های القایی به جای کوره های سوخت فسیلی رواج گسترده ای پیدا کرده است. این نوع کوره ها از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که یکی از آنها تریستور می باشد. این قطعه صنعتی به عنوان یکی از پرکاربردترین قطعات در کوره های ذوب فلزاتی مانند آلومینیوم، مس و فولاد شناخته می شود. تریستور از چهار لایه متناوب N و P تشکیل شده و معمولا سه الکترود به نام های آند، کاتد و یک ورودی کنترل گر را شامل می شود.

به طور کلی می توان عنوان کرد که کاربرد تریستور در کوره های القایی شبیه به عملکرد یک کلید است که از طریق گیت کنترل انجام می شود. تریستور بیشتر در مدارات شارژ و کنترل دور کارایی داشته و نبود این قطعه صنعتی می تواند عملکرد کوره را تحت تاثیر مستقیم خود قرار دهد.

تریستور مدل های مختلفی دارد که بسته به نوع کوره، مدل مورد نیاز هم متفاوت است. یکی دیگر کاربردهایی که می توان برای تریستورها عنوان کرد، استفاده از آن در جاهایی است که جریان و ولتاژ برق بالا باشد. در این صورت برای کنترل جریان متناوب و جهت خاموش کردن خودکار دستگاه یا کوره از آن استفاده می کنند. به این ترتیب هم در استفاده از انرژی صرفه جویی شده و هم فشار بالا از کنترل خارج نمی شود.

خرید مستقیم تریستور دیسکی کوره القایی ذوب

خرید مستقیم تریستور کوره القایی ذوب

خرید تریستور دیسکی کوره القایی ذوب را می توانید به صورت مستقیم و از طریق سایت ما انجام دهید. در خرید اینترنتی نیاز به مراجعه حضوری برای بازدید نیست. تمام مشخصات محصول به همراه ویژگی های کمی و کیفی آن ذکر می شود تا در صورتی که خریدار تمایل به سفارش محصول داشت، بتواند قبل از نهایی کردن خرید، با مطالعه ویژگی های تریستور کوره القایی، با اطلاع کافی اقدام به ثبت سفارش نماید.

به دلیل فروش بی واسطه کلیه لوازم یدکی کوره القایی، قیمت های اعلامی کمتر از نرخ بازار آزاد بوده و لذا مشتری می تواند ضمن جلوگیری از اتلاف وقت، با انتخاب این شیوه از خرید، هم محصول باکیفیت و اصل را سفارش داده و هم هزینه کمتری بپردازد. همچنین محدودیت زمانی برای خرید تریستور کوره القایی ندارید و می توانید ۲۴ ساعته جهت ثبت سفارش اقدام کنید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید