این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش خازن آبگرد کوره القایی

خازن آبگرد کوره القایی چینیتامین قطعات یدکی کوره القایی
فروش خازن آبگرد کوره القایی

خازن کوره القایی

انواع خازن آبگرد کوره القایی تامین و با قیمت مناسب به فروش میرسد. خریداران می توانند بدون واسطه و به صورت مستقیم از وارد کننده با قیمت مناسبی خریداری کنند. برای این کار کافیست مشخصات خازن های مورد نیاز خود را به ما داده و در صورت موجود بودن خرید خود را با مناسی ترین قیمت انجام دهید. در غیر اینصورت میتوان خازن را سفارش داده و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

خازن آبگرد کوره القایی چینی

در حال حاضر به دلیل اینکه تنها یک شرکت سازنده کوره القایی در ایران وجود دارد خازن آبگرد کوره بیشتر از طریق واردات تامین می شود. این خازن ها عمدتاً چینی می باشد و به صورت وارداتی تامین می شود. خازن های آبگرد کوره القایی دارای کیفیت متفاوتی می باشد و با درجه های مختلفی تولید می شوند. تامین این خازن ها بنا به درخواست مشتری با درجه کیفی یک و دو قابل تامین می باشد.

قطعات یدکی کوره القایی

تامین قطعات یدکی کوره القایی

کلیه قطعات یدکی کوره القایی از قبیل خازن آبگرد کوره القایی، برد الکتزونیکی اصلی و ترانس پالس، مقاومت اسنابر، تریستورکوره، کابل آبگرد، لینک دی سی، کوئل و سایر متعلقات کوره با قیمت مناسب قابل تامین و فروش می باشد. قطعات کوره القایی در اثر عوامل مختلفی می توانند دچار خرابی شوند. به عنوان مثال خازن آبگرد در اثر عواملی چون یخ زدگی، جرقه و بالا رفتن بیش از حد دمای آب می تواند دچار خرابی شود. خازن معمولاً تعمیر نمی شود و در صورت خرابی نیاز به تعویض دارد. در این صورت می توانید خازن های خود را با قیمت مناسب از طریق تماس با ما خریداری نمایید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید