این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش خازن کوره القایی

تامین تریستور و خازن کوره القاییساخت کابل آبگرد کوره القاییساخت یوک کوره القاییساخت و اورهال بوته کوره القاییتعمیر و ساخت کوئل کوره القاییساخت و تعمیر چوک یا لینک DC کوره القایی
خازن کوره القایی

خازن کوره القایی ، تریستور، برد و ساکیر لوازم یدکی برای انواع کوره القایی از طریق این مرکز به فروش می رسد. کلیه قیمت ها بروز و بر اساس نرخ دلار می باشد. یکی از مشکلاتی که در اثر خرابی کوره القایی ایجاد می شود خواب یا به عبارتی توقف کوره است. کوره القایی دارای قطعات متعددی می باشد که این قطعات ممکن است دچار عیب شوند. نقص هر یک از این قطعات می تواند منجر به توقف چندساعته یا چندروزه کوره شود. به همین دلیل دسترسی راحت تر، مطمئن و سریع به قطعات کوره امری ضروری به نظر می رسد. این مرکز شرایطی را فراهم نموده است تا مشتریان به راحتی به انواع قطعات کوره القایی دسترسی داشته باشند. در همین راستا و در حوزه فعالیت خود انواع خدمات زیر را در خصوص کوره های ذوب فولاد و چدن به مشتریان ارائه می دهد.

تامین خازن کوره القایی

تامین تریستور و خازن کوره القایی

تریستور به دلیل اینکه وارداتی می باشد نیازمند خرید خارجی می باشد.تریستور و خازن کوره القایی در موارد پر مصرف موجود می باشد اما در موارد خاص نیازمند واردات می باشد. قیمت مناسب و کیفیت بالا و فروش برندهای معتبر از ویژگی های این دسته از قطعات می باشد.

تریستور کوره القایی

 

ساخت کابل آبگرد کوره القایی

کابل آب و برق در کوره های القایی باهم متفاوت می باشد. کوره های با توان مختلف دارای طول و مشخصات فنی کابل مختص خود هستند و نیاز است تا متناسب با آن تولید شوند. از اینرو ارائه ی کابل بنا به سفارش مشتریان می باشد. ساخت کابل طبق نقشه و با کیفیت بالا صورت می گیرد.

کابل آبگرد کوره القایی

ساخت یوک کوره القایی

یوک معمولاً خرابی بسیار کمی دارد مگر اینکه در اثر نفوذ ذوب دچار خسارت شود. در این صورت یوک ها که در واقع نگهدارنده کویل نیز می باشند نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. یوک ها در دو نوع آبگرد و خشک ساخته می شوند.ارائه ی نقشه یا نمونه قبلی برای ساخت یوک های جدید الزامی می باشد.

یوک کوره القایی

ساخت و اورهال بوته کوره القایی

بوته کوره القایی شامل موارد مختلفی از قبیل جک، پایه، موتورگیربکس، بلوک بالا و پایین و کویل و بدنه می باشد. اکثر خرابی های بوته که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد مربوط به کوئل و بلوک های نسوز می باشد. در اثر اعمال فشار زیاد یا ضربه های محکم به بلوک دچار شکستگی می شود. مجاروت آب و دمای بالا هم که باعث خوردگی بالای کوئل می شود که ممکن است نیازمند تعمیر یا تعویض شود. ارائه ی بوته کامل شامل تمام این موارد نیز فراهم می باشد.

بوته کوره القایی

تعمیر و ساخت کوئل کوره القایی

کوئل که محفظه ذوب کوره می باشد دچار سوراخ شدگی یا از هم پاشیدگی می شود. نفوذ ذوب، وارد آمدن ضربه و خوردگی زیاد از از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی کوئل می باشد. کوئل ها در کوره های القایی متفاوت باهم فرق می کنند و به همین دلیل نیاز است تا طبق نقشه و بر اساس طرفیت کوره ساخته شوند. هرگونه سفارش تعمیر یا ساخت کوئل انجام می شود.

کویل کوره القایی

ساخت و تعمیر چوک یا لینک DC کوره القایی

چوک یا راکتور یا لینک DC  در کوره القایی وظیفه تبدیل جریان متناوب به مستقیم را برعهده دارد. چوک به دو صورت آب خنک و هوا خنک قابل ساخت می باشد. عایق بندی کویل در اثر عوامل مختلف بویژه بالارفتن بیش از حد دما  و همچنین سوراخ شدن دچار سوختگی می شود و از بین می رود. در این جور مواقع باید مجدد عایق بندی شود یا تعمیر شود یا به طور کلی تعویض گردد.

چوک کوره القایی

برای خرید انواع قطعات کوره القایی و دریافت خدمات متعدد می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید