این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوری کوره القایی دست دوم ذوب

فروش فوری کوره به چه شکل است؟کوره القایی ذوب ۵۰۰ کیلو دست دومکوره القایی ذوب ۲۰۰ کیلو در حد نو
فروش فوری کوره دست دوم القایی

فروش فوری کوره القایی ۵۰۰ کیلوگرم و یک عدد کوره القایی ۲۵۰ کیلوگرم با قیمت مناسب به صورت فروش  نقدی قابل انجام می باشد. کوره های القایی یکی ۵۰۰ کیلو که ساخت پیشتاز صنعت و یک عدد کوره هم ساخت چین می باشد. کوره دیگر هم که ۲۵۰ کیلو می باشد یکی ساخت تپکا و دیگری اینداکتوترم می باشد که کوره ۲۵۰تپکا و کوره القایی ۵۰۰ کیلو پیشتاز صنعت در حد نو می باشد و کارکرد کمتر از یک سال داشته است.

کوره القایی دست دوم

فروش فوری کوره به چه شکل است؟

هنگامی که یک کوره به صورت فروش فوری می باشد شرایط اضطرار پیش می آید. در این شرایط فروشنده های کوره القایی، کوره خود را با قیمت پایین تری به مشتریان ارائه می دهند. کوره های القایی که به این صورت به فروش می روند قیمتت مناسبی دارند. مشتریان در اینگونه مواقع می توانند با خرید نقدی کوره هزینه پایین تری را برای خرید پرداخت نمایند. در زیر به برخی از این کوره هایی که به صورت دست دوم می باشند و با قیمت مناسب به فروش می رسند را معرفی می کنیم.

فروش کوره ذوب و ریخته گری

کوره القایی ذوب ۵۰۰ کیلو دست دوم

این کوره ساخت چین می باشد. دارای دو عدد بوته از نوع الکتروگیربکسی می باشد. کوره دارای قدرت ۳۵۰ کیلووات می باشد. برج خنک کننده مداربسته به همراه کابل های آب و برق و کنسول فرمان از تجهیزات دیگر همراه کوره می باشد.

کوره القایی 500 کیلو دست دوم

کوره القایی ذوب ۲۰۰ کیلو در حد نو

کوره القایی ذوب ضایعات در حد نواین کوره نیز از نوع کوره های چینی می باشد. کوره دارای تابلو قدرت ۱۶۰ کیلووات چینی است. بوته های کوره القایی ایرانی و از نوع گیربکس دستی می باشد. کولینگ تاور فایبرگلاس نو با سیستم مداربسته، کابل های آب و برق و تابلو کنترل پمپ ها از اصلی ترین تجهیزات همراه کوره می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست سایر کوره های موجود با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید