این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش قطعات کوره القایی ذوب دست دوم

انواع قطعات یدکی کوره القاییساخت کویل یا کوئل کوره القایی
قطعات کوره القایی

قطعات کوره های القایی با کیفیت بالا و با بهترین و معتبرترین برندها به صورت نو و دست دوم به فروش می رسند. قطعات یدکی اصلی کوره القایی که نیازمند تعویض یا تعمیر می شوند معمولاً شامل تریستورها، خازن های کوره، کویل، راکتور کوره و بوته یا بدنه کوره می شود که اینها در برخی مواقع نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. قطعات الکترونیکی و مکانیکی کوره خود را می توانید همراه با کیفیت بالا و قیمت مناسب و در کمترین زمان خریداری و تحویل بگیرید. برای اینکار می توانید با ما تماس بگیرید.قطعات کوره القایی

انواع قطعات یدکی کوره القایی

قطعات یدکی کوره القاییانواع قطعات یدکی کوره القایی شامل تریستور کوره القایی، برد کوره القایی، خازن کوره القایی، خازن آبگرد، خازن اسنابر، چوک یا لینک دی سی و … تجهیزات کوره القایی قطعات الکترونیکی یدکی می باشند. انواع سلف و سیم پیچ مسی با کیفیت بالا نیز تولید می شود. برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش می توانید تماس بگیرید.

ساخت کویل یا کوئل کوره القایی

کوئل در کوره القایی اصلی ترین قطعات کوره  و نزدیکترین مورد از تجهیزات کوره القایی به ذوب می باشد. این کویل ها به صورت پروفیل یا لوله می باشند که به صورت استوانه پیچیده می شود. این حلقه های ایجاد شده در فاصله یکسانی از همدیگر قرار می گیرند. این فاصله توسط پیچ هایی که بر روی کویل قرار میگیرد و توسط دیاق های نسوز در جای خود ثابت می شوند. برای سفارش ساخت انواع سلف و نیز کوئب های کوره القایی با ما تماس بگیرید.

سلف ها در کوره القایی در قسمتهای محتلف مورد استفاده قرار میگیرند. از جمله چوک. این سلف ها دارای مشخصات متفاوتی می باشند که تولید آنها نیازمند طراحی و ساخت منحصر به فرد و متفاوتی می باشد. کیفیت و دقت در ساخت را از ما بخواهید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید