این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم لوازم یدکی کوره القایی

آشنایی با انواع لوازم یدکی کوره القاییتولید کننده عمده لوازم یدکی کوره القایی

با توجه به تنوع نوع کوره های القایی در ذوب و غیره دارند افرادی که از کوره استفاده می کنند را در زمان تهیه لوازم یدکی کوره القایی دچار سردرگمی می کنند تولید کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی کوره ها با راه اندازی سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین اقدام به معرفی محصولات خود و فروش مستقیم لوازم یدکی کوره القایی نموده اند و مشتریان می توانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

فروش مستقیم لوازم یدکی کوره القایی

آشنایی با انواع لوازم یدکی کوره القایی

آشنایی با انواع لوازم یدکی کوره القایی انواع کوره در بازار برای ذوب فلزات آهنی و غیر آهنی وجود دارند همانند کوره های القائی، کوره های مقاومتی و کوره های قوس وجود دارند که کوره های القایی با توجه به نوع جریان و ولتاژ عبوری دارای چند نوع می باشند از جمله انواع کوره القایی می توان به کوره های القائی هسته دار و کوره های القائی بدون هسته اشاره نمود.

در یک دسته بندی دیگر که براساس فرکانس اعمال شده انجام می گیرد عبارتند از کورهی القائی با فرکانس پایین و فرکانس بالا، کوره های القائی با فرکانس متوسط و با فرکانس متعدد اشاره نمود که در همه ی آنها برخی از لوازم یدکی مشترک است و در زیر به آنها اشاره می شود.

کوره القایی دارای وسایل و تجهیزات زیادی می باشد که در زیر به آنها اشاره می شود از جمله تجهیزات کوره می توان به بدنه ی القایی که بیشتر با نام راکتور شناخته می شود اشاره نمود که کار آن در کوره تبدیل جریان مستقیم به غیر مستقیم می باشد و حاوی سیم پیچ های است که به صورت موازی در پروفیل مسی پیچیده شده اند و به علت عبور جریان با ولتاژ بالا نیاز به خنک شدن با آب یا هوا دارد.

لوازم یدکی دیگر دیود یا تریستور می باشد که به عنوان اینورتر و رکتیفایر مورد استفاده قرار گرفته و به صورت دیسکی می باشند همچنین بوته ذوب یا محفظه ذوب کوره که نقش آن اعمال میدان و تبدیل حرارت به شارژ را بر عهده دارد و خود از وسایلی همانند کویل، چند جزء بدنه نسوز و به صورت هیدرو لیکی یا گیربکس حرکت می کند ساخته می شود.

خازن مورد استفاده در کوره القایی شامل خازن نوع اسنابر و خازن آبگرد(در کویل از آب برای خنک کردن آنها استفاده می شود) می باشند که بر اساس توان کوره متفاوت و تناژ آن متفاوت هستند و به صورت موازی با تریستور ها در قسمت اینورتر و رکتیفایر قرار می گیرند.

تولید کننده عمده لوازم یدکی کوره القایی

تولید کننده عمده لوازم یدکی کوره القایی تولید کننده عمده لوازم یدکی کوره القایی از طریق سایت ها و فروشگاه های آنلاین دستگاه ها و لوازم جانبی صنعتی اقدام به فروش محصولات خود به صورت عمده یا جزئی با حذف واسطه ها نموده اند و مشتریان پس از کسب اطلاعات لازم وسیله یدکی مورد نیاز خود را ثبت سفارش کرده و در اسرع وقت تحویل می گیرند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید